Přejít na obsah

LÜM-TEC M8


Vit

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po měsících...

Sice je to netěsnící závaží s nejmizernějším strojkem vevnitř, ale u mě tuhle wolframovou prvotinu LÜM-TEC dodnes ničím nepřekonal.
A to nemluvím o Tvých geniálních fotkách, které celé to microbrandové tikající dílko posouvají na úplně jinou úroveň :notworthy::notworthy::notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Radek124 napsal:

Sice je to netěsnící závaží s nejmizernějším strojkem vevnitř, ale u mě tuhle wolframovou prvotinu LÜM-TEC dodnes ničím nepřekonal.
A to nemluvím o Tvých geniálních fotkách, které celé to microbrandové tikající dílko posouvají na úplně jinou úroveň :notworthy::notworthy::notworthy:

To netěsnící odvoláš!

Ad materiály, nejen wolfram karbid, ale i bronz. LT byl jeden z prvních menších značek, která bronz použila.

Díky za pochvalu fotek.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@VitJsem Tě musel nějak popíchnout, aby Tě už konečně přestaly bavit a pustils mi je :speak_cool:

Je fakt že hlášení hodinářů o (mírně řečeno) "problematickém přetěsňování po servisu" jsem u téhle generace slyšel z více stran, včetně M7 na které už jsem se předloni fakt těšil. Ale dokud je máš jako hodo-božový kousek který (minimálně na fotkách) vypadá skvěle, nějak jde a štelování na sekundy neřešíš, není ani důvod žít v permanentním stresu z toho "jak zítra dopadne tlakovka" :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radek124 napsal:

@VitJsem Tě musel nějak popíchnout, aby Tě už konečně přestaly bavit a pustils mi je :speak_cool:

Je fakt že hlášení hodinářů o (mírně řečeno) "problematickém přetěsňování po servisu" jsem u téhle generace slyšel z více stran, včetně M7 na které už jsem se předloni fakt těšil. Ale dokud je máš jako hodo-božový kousek který (minimálně na fotkách) vypadá skvěle, nějak jde a štelování na sekundy neřešíš, není ani důvod žít v permanentním stresu z toho "jak zítra dopadne tlakovka" :smoke:

Sekundy u nich neřeším nebo sekundovku přidržím přes korunku.
Tím, že střídám více kousků, tak je nemám na ruce pořád. Ale pravidelně je mimo léta nasazuju i na pro hodinky nejdrsnější období - vánoce, kdy na to co mám na ruce moc nemyslím a riziko úrazu (škrábance) je velmi vysoké. Navíc jsou to jediné hodinky, které bez podložení fotím na jakémkoliv povrchu.
S tlakem problémy nemám, takže mě tlakovka neděsí. Poslední zkouška vodotěsnosti byla OK.

Teď jsou ve službě B19-ky - viz ZDE.

Vit_LT_M8_211231_03__.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
před 16 hodinami, Murphy97 napsal:

..a leze spravnym smerem. 
Jak by to delal, kdybys byl treba na jizni polokouli?
😂

Myslíš Coriolisovu sílu?

Popravdě myslím, že pokud bych ho položil na sklo opačně, lezl by v protisměru.

Mimochodem, byl to hodně rychlý šnek, na pár fotkách byl rozmazaný.

Vit_LT_M8_220614_02_.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...