Chinasky Odesláno 29. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 29. dubna 2010 http://cgi.ebay.com/Old-czechoslovakian-me...=item1e5b9e5ee5
Karlos Odesláno 29. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 29. dubna 2010 (upraveno) někdo se učí obchodovat na ebay Leze mu z toho mosaz, ale je to stainless steel EDIT: neučí, koukám, že má přes 400 hodnocení. Upraveno 29. dubna 2010 uživatelem Karlos
Henry Odesláno 29. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 29. dubna 2010 Sice jsou za dolar, resp. za 10, jenže poštovné je dalších 39
henry3333 Odesláno 29. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 29. dubna 2010 Sice jsou za dolar, resp. za 10, jenže poštovné je dalších 39 to je trochu vela za postu ked kupujem z US tak stoji posta menej
Chinasky Odesláno 30. dubna 2010 Autor Nahlásit Odesláno 30. dubna 2010 ale vsak chlapik je z Prahy, tak to bude za par chlpov :-)
JHonza Odesláno 30. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 30. dubna 2010 ale vsak chlapik je z Prahy, tak to bude za par chlpov :-) Ani bych neřekl, je to tam i při nastavení "Czech Republic". Spíš je to pevná součást ceny. Ale ta stainless mosaz je dokonalá
skalis Odesláno 1. května 2010 Nahlásit Odesláno 1. května 2010 Ty bych koupil za dolar . I'd buy it for a dollar .
guca Odesláno 3. května 2010 Nahlásit Odesláno 3. května 2010 Ten prodejce je tak trochu pilot. Kde vzal to hodnocení????
Biges Odesláno 3. května 2010 Nahlásit Odesláno 3. května 2010 Ten prodejce je tak trochu pilot. Kde vzal to hodnocení???? Dostal ho jako kupující. Jako prodávající má jen 10 kladných hodnocení.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se