Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno (upraveno)

:) někdo se učí obchodovat na ebay

Leze mu z toho mosaz, ale je to stainless steel :)

 

EDIT: neučí, koukám, že má přes 400 hodnocení.

Upraveno uživatelem Karlos
Odesláno
ale vsak chlapik je z Prahy, tak to bude za par chlpov :-)

Ani bych neřekl, je to tam i při nastavení "Czech Republic". Spíš je to pevná součást ceny.

Ale ta stainless mosaz je dokonalá :eek:

Odesláno
Ten prodejce je tak trochu pilot. Kde vzal to hodnocení???? :thumbsup_anim:

Dostal ho jako kupující. Jako prodávající má jen 10 kladných hodnocení.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...