Přejít na obsah

OMEGA SEAMASTER AUTOMATIC 1950+


Doporučené příspěvky

Návštěvník tolja
Odesláno

Dnes jsem se dostal k focení, tak Vám mohu představit nový přírůstek. Jedná se o hodinky OMEGA SEAMASTER s automatickým nátahem. Hodinky byly vyrobeny po roce 1950, a v ocelovém pouzdru o průměru 34,5 mm se činí kalibr 344. Na dýnku mají docela zajímavé věnování. Asi je moc nosit nebudu, protože se na mojí ruce tváří tak nějak "dětsky".

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno (upraveno)

Gratuluju!!!!

Strojek vypadá skvostně, ciferník a ručky dobře, pouzdro s korinkou taky nejsou v nejhorší kondici...

Ta velikost je jen otázka zvyku.

Dle výrobního čísla 1952 - 1953.

 

344 mám teď na cestě ze zámoří a očekávám je příští týden.

 

Kdyby Tě nebavily a posílal jsi je do světa, určitě dej vědět :-)

Upraveno uživatelem brett
Návštěvník SukHoi
Odesláno
Dík, zase něco novýho pro mě.

Já myslel, že ty hodinky jsou jako "hammer geil" a on je to "hammer automat".

to sou takový automaty s budíkem :)

Návštěvník tolja
Odesláno
Vzpomínám si na aukci na Aukru, taky jsem přihazoval .... :crying_anim:

 

Abych tě uklidnil, tak ty moje z Aukra nejsou..

Odesláno

Paráda!

 

Mám rád malé hodinky! Škoda, že dnes je problém zohnať niečo nové v podobnom rozmere...

Návštěvník tolja
Odesláno
:worried_anim: no tak jich tedy asi bude vícero

 

spíš ta cesta ke mě z aukra nebyla přímočará

Odesláno

Dobře ty... Tohle je myslím kalibr označený jako "chronometr". Vyšel z 28.10RASCPC. Dával se snad i do prvních Constelation. Nejsem si jist. Každopádně se to zdá býti velmi zachovalým kouskem. Všecko hezky čisté. Dej si pozor na závady. Od těchto automatů se upustilo, protože byly poruchové a výtěžnost toho závaží byla velmi malá. Pokud je to vychozené, tak je nestačí jen tak nosit, musí se natahovat. Važ si jich!

Návštěvník tolja
Odesláno
oklika s překvapením ?

 

Trošku jsem byl včera překvapenej jejich původem, ale to, že se náhradní díly k jejich opravě sháněly po půlce Evropy, a že to nějakej čas trvalo jsem věděl.

Odesláno

Něco mi to připomíná. Akorát mi chybí hřídelka s pastorkem na vteřinovou ručičku. Neví o ní někdo? Kalibr je tam skoro stejný, akorát má centrální vteřinovku. Teda měl.

http://forum.chronomag.cz/uploads/post-2877-1262860253.jpg

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...