Pilsnerfil Posted May 6, 2010 Report Posted May 6, 2010 Zdravím. Slečně se líbí nosit i pánské hodinky. Má ale štíhlou ruku, takže něco úplně masivního by nebylo ono, i když ona si furt ta moje Monstra na ruku cpe a zkouší, jak by to vypadalo:) Sháním tedy nějaké kulaté sportovnější hodinky, spíše pánského stylu, můžou být i quartzky, ona hodinařinu moc neocení, ale měla by to být alespoň trošku značka hodinářská (ne módní nebo šperkařská). A mělo by to být tak za 2000,-, 2500,-, 3000,-, no nevím, podle toho, jak by se líbily. Zatím mi padly do oka (je to překvapení, takže vybírám já) CITIZEN BJ7010 http://www.youtube.com/user/petrpecka79#p/u/17/fZEcZkC4l7w , ale nevím, jak by na holce vypadaly. Děkuji předem za přátelské rady!
Radimk Posted May 7, 2010 Report Posted May 7, 2010 (edited) Někde je tu téma s porovnáním Zodiac a Christopher Ward.. http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...2&hl=Zodiac U nás to vyhráli Angláni. Už jsou na cestě... http://www.christopherward.co.uk/women/spo...-all/w6sww.html Trochu to tu projdi. Tenhle výběr není snadný, ale nabídka je. Od boku: Seiko, Festina, Zodiac, Citizen, možná něco z východu - Vostok má pěkné dámské verze řady ""červené náměstí"" Edit: Ještě si ujasni kde to chceš kupovat. U nás nejsou vždy dostupné celé sortimentní řady jednotlivých výrobců. Edit 2: našel sem ty Vostoky: http://www.ruskychronograf.sk/update_01/docs/namestie03.html Edited May 7, 2010 by Radimk
Yvaine Posted May 7, 2010 Report Posted May 7, 2010 Když už se jí tak ta monstra líbí tak jí je kup i když musím uznat že je statečná..váha na tahu je dost velká..
Honza K. Posted May 7, 2010 Report Posted May 7, 2010 Tohle by nemohlo být třeba ono? http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=29062
jankoxxx Posted May 7, 2010 Report Posted May 7, 2010 tieto damske dajvery? http://www.chronograph.com/store/mli_viewI...p?idproduct=550
vraby Posted May 7, 2010 Report Posted May 7, 2010 (edited) Koukni tady na VostokEurope http://www.vostokeurope.cz/cs/Panske-hodinky-Vostok-Europe Aještě koukni do prodejního vlákna,třeba: Seiko SNZF45K1 CITIZEN Eco Drive BJ9031-58E, GMT Orient CEM75002 Edited May 7, 2010 by vraby
Pilsnerfil Posted May 8, 2010 Author Report Posted May 8, 2010 musi to mat azijsky povod? co takto Zodiac? Zodiac se mi líbí. Ale zaráží mě, že na ebay jsou kolem 100 dolarů a pritom retail price je treba 200. Nemuze to byt fake? Diky
Koniferka Posted May 8, 2010 Report Posted May 8, 2010 (edited) Zodiac se mi líbí. Ale zaráží mě, že na ebay jsou kolem 100 dolarů a pritom retail price je treba 200. Nemuze to byt fake? Diky může všechno,ale u takhle levných hodinek je to dost nepravděpodobné.Retail price bývá často nadhodnocená. Edited May 8, 2010 by Koniferka
Pilsnerfil Posted May 8, 2010 Author Report Posted May 8, 2010 může všechno,ale u takhle levných hodinek je to dost nepravděpodobné.Retail price bývá často nadhodnocená. Díky. Zodiac se mi zalíbily. Ale vůbec tu značku neznám, o kvalitě taky nic nevím. Taky mě zaráží, že všude jsou označovány jako divers a přitom jenom 100m, není 100m málo? Má někdo zkušenost, jestli jsou na normální koupání v moři v pohodě? A co to je "bi-directional rotating bezel"? Znamená to, že to kolečko na měření doby ponoru se dá otáčet dvěma směry? Myslel jsem, že základem je právě, že se nedá otáčet zpátky, aby nedošlo k omylu, co se doby ponoru týká. Ne, že by mi to nějak vadilo, ale taková chyba o něčem vypovídá.
Koniferka Posted May 8, 2010 Report Posted May 8, 2010 Díky. Zodiac se mi zalíbily. Ale vůbec tu značku neznám, o kvalitě taky nic nevím. Taky mě zaráží, že všude jsou označovány jako divers a přitom jenom 100m, není 100m málo? Má někdo zkušenost, jestli jsou na normální koupání v moři v pohodě? A co to je "bi-directional rotating bezel"? Znamená to, že to kolečko na měření doby ponoru se dá otáčet dvěma směry? Myslel jsem, že základem je právě, že se nedá otáčet zpátky, aby nedošlo k omylu, co se doby ponoru týká. Ne, že by mi to nějak vadilo, ale taková chyba o něčem vypovídá. 100m na normální koupání v moři stačí.S tou lunetou rotující oběma směry si to myslím trefil,asi se výrobce pokoušel udělat z nedokonalosti výhodu,ono záleží na tom,jak velkou sílu musíš vyvinout k pootočení lunety.Jinak bych se přikláněl,ostatně jako většina fóra,k Seiku.
Pilsnerfil Posted May 8, 2010 Author Report Posted May 8, 2010 100m na normální koupání v moři stačí.S tou lunetou rotující oběma směry si to myslím trefil,asi se výrobce pokoušel udělat z nedokonalosti výhodu,ono záleží na tom,jak velkou sílu musíš vyvinout k pootočení lunety.Jinak bych se přikláněl,ostatně jako většina fóra,k Seiku. Seiko je fajn, ale zase většina těch divers je opravdu hodně pánská. A seiko divers jsou skoro za 4000,- kdežto Zodiac zhruba za dvojku. Uvažuju o těhle:
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now