Jump to content

Recommended Posts

Posted

Uz je nejakou dobu mam, jsou uz i po pravidelnem servisu, jen jsem byl linej je fotit, ale dneska jsem si rikal, ze bych par fotek cvaknout mohl a tim rozsirit galerii o fotografie z Karlstejna, ktere byly k videni vcera ve vlakne Co mate dnes na ruce? nebo jak se to jmenuje ;) Kdyztak sem asi nejake z vlakna nasdilim at je to tu kompletnejsi.. Uz mam dokonce i druhy cifernik s jednoduchymi indexy a tak nejak uvazuju jestli si ho necham nekdy vymenit nebo si ho necham v krabicce pro dobry pocit a nebudu to ted resit.. no proste klasicky dilemata!

 

Pokud mate nekdo dalsi Navitimery, budu rad, kdyz se pripojite s Vasima fotkama, tyhle moje nudne ploche cvaky uz asi nikoho moc bavit nebudou, ale zetim mi porad schazi technika + svetlo na to abych si s tim mohl hrat vic..

 

Enjoy!

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Kamil
Posted

Hale neotravuj už s těma Béčkama a kup si nějaký pořádný hodinky.:D Ale ten náhradní číselník chválím, rozhodně jim prospěje.

Posted
Náhodou, mě se fotky líbí. Hlavně 8. To pozadí do žluta se mi líbí.

Dik :)

 

Hale neotravuj už s těma Béčkama a kup si nějaký pořádný hodinky.:D Ale ten náhradní číselník chválím, rozhodně jim prospěje.

Ty ses zase nejakej chytrej :lol2: Ale dam na tebe az budu mit cestu do centra tak se v Carollinu zeptam na kolik by ta vymena pripadne prisla penez ;)

Guest Kamil
Posted
... az budu mit cestu do centra tak se v Carollinu zeptam na kolik by ta vymena pripadne prisla penez ;)

Zeptej se Bertíka, jestli si už koupil vercajk. Potřebuje si občas něco udělat na hodinkách ve sbírce. A Béčka by byla vhodná, aby si to mohl vyzkoušet a neničit si Primky.

Posted (edited)

Ježišmarjá, to jsou hnusný hodinky - to sem neviděl. A ten náhradní cifr z moduritu je k nim proč?

 

EDIT: Na chvilku jsem propadl záchvatu závisti a byl jsem zavalily mě vzpomínky... Fakt pěkný Michale, ale já si narozdíl od Kamila myslím, že ten číslicovo-vokousanej cifr k nim prostě patří víc. Dej mu nějakej čas než v tom necháš Městku rejpat....

Edited by Kalifx
Posted

Čim víc číslic, tim líp. Na těch fotkách pěkně vynikne strašně složitej ciferník a vlastně i tah. Celý mi to připadá jak z malejch střípků matematickejch tabulek a nějakejch želízek poskládaný pořádný hodinky.

Posted

Kalifx - nespecham na to, hodinky jsou cerstve po servisu tak by to bylo mozna i zbytecny, ale aspon se zeptam na kolik to vyjde az to bude aktualni :) jsem rad, ze ten cifernik mam, takze az me popadne zachvat debility, tak mam moznost se nejak realizovat :)

 

gas - to byl ale hloupej nazor! :lol2:

Posted
Ta prvni fotka je strasne neprehledna.

Ty ses zase nejakej chytrej, radsi mi je pochval a rekni, ze maj velkej machrindex a blby kecy si nech k fazerovi do hospody :lol:

Posted
Ty ses zase nejakej chytrej, radsi mi je pochval a rekni, ze maj velkej machrindex a blby kecy si nech k fazerovi do hospody :lol:

 

Jsou krasny.

Posted
Kalifx - nespecham na to, hodinky jsou cerstve po servisu tak by to bylo mozna i zbytecny, ale aspon se zeptam na kolik to vyjde az to bude aktualni :) jsem rad, ze ten cifernik mam, takze az me popadne zachvat debility, tak mam moznost se nejak realizovat :)

 

gas - to byl ale hloupej nazor! :lol2:

Až to bude aktuální, koupíš mi kafe a já to prohodím. :lol2: Přece bys s takovou prkotinou nechodil za Městkou.

Už jsem si to nacvičil.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...