Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Mám hodinky Nixon The Sentry zhruba měsíc a už několikrát se mi zastavily, potom většinou pomůže až několi vysunutí a zasunutí knoflíku (pro nastavení času a datumu :D) Nevíte někdo čím to může být? Není to třeba slabá baterka? Zastaví se většinou jednou do týdne.

Odesláno
Mám hodinky Nixon The Sentry zhruba měsíc a už několikrát se mi zastavily, potom většinou pomůže až několi vysunutí a zasunutí knoflíku (pro nastavení času a datumu :D) Nevíte někdo čím to může být? Není to třeba slabá baterka? Zastaví se většinou jednou do týdne.

 

Nečekej nějaké soucítění,chce to kvalitní hodinky a potom se nebude stávat co teď Tobě.

Návštěvník SukHoi
Odesláno

nevím co to je za hodinky ani za značku, ale některé hodinky mají tzv. standby (zastaví se) režim kvůli úspoře proudu - jestli to není ono - pokud ne tak je to na reklamci nebo popelnici

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...