Přejít na obsah

SEIKO Spirit SBPG001 Power Design Project


filo-boxer

Doporučené příspěvky

Kdepak, neprodá! :D Ale ochotně zapůjčil k vyzkoušení, za což ti, Filo, moc děkuji. Jinak bych neustále žil v domnění, že poctivé digitlky už dneska nikdo neumí vyrobit. 

 

Až teď jsem si všiml, že jsi zde odeslání hodinek na mou adresu pečlivě zdokumentoval. Ty už to víš, nicméně pro ostatní mám informaci, že hodinky ke mě dorazily v pořádku a již od středy večera se kochám jejich krásou i pohodlností při nošení. 

 

Dávat sem fotky je, jak koukám, jako nosit dříví do lesa. Každopádně, když jsem se k jejich vyfocení zavázal, rád svůj slib splním. Pro začátek jen pár pokusných fotek:

 

post-437-0-42344800-1512755781_thumb.jpg

post-437-0-68461100-1512755790_thumb.jpg

post-437-0-15096800-1512755928_thumb.jpg

post-437-0-43386500-1512755933_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, překvapilo mě, že dobít tyhle hodinky zas tak úplně jednoduché nebude. Už od jejich obdržení ukazuje indikátor baterie jen 2 dílky místo 3. Asi na 10 minut jsem je proto nasměroval proti přímému slunci přes okno a 3. dílek se objevil. Mimo přímý sluneční svit se však asi po minutě zase ztratil.

 

Jediné, co se pro nabití dá udělat, je nechat hodinky několik dní na denním světle (ne na přímém slunci). Ono to nabíjení probíhá dost pomalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hedonista: Mě přišly soláry taky se dvěma čárkama. Po neúspěšném pokusu je dobít za oknem (stejně jako siwimu to padalo na 2) jsem je foukl na noc pod 150W halogen cca metr od něj a od té doby jsem neustále v plném a to hojně využívám světlo i timer. Tolik k alternativnímu dobití.

Jinak co se týče sehnatelnosti SBPG, bych to neviděl zas tak černě. Jestli se tedy nebavíme o nových z obchodu.. Zde 001 - https://www.ebay.com.au/itm/SEIKO-Power-Design-Project-Solar-Digital-Watch-RARE/162786386913?hash=item25e6d323e1:g:nCUAAOSwjAlZ0OMV  Tu 003 - https://www.ebay.com.au/itm/SEIKO-Spirit-Digital-Power-Design-Project-Solar-SBPG003-Solar-Atomic/112677324656?hash=item1a3c178770:g:cwQAAOSwh1paJsgU

Je sice možné, že by se cukali poslat to k nám, ale v AU, případně na NZ je tolik čechů, takže v nejhorším, přes někoho známého by to šlo.

Tak co? Nadělí si někdo?

Upraveno uživatelem Hospodský
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...