Přejít na obsah

Deal Ostrava


Karki

Doporučené příspěvky

Asi před měsícem jsem si v Dealu nechal měnit na Seiko SKX007 hardlex za safír. Výsledek - chvilku po převzetí jsem si všiml, že vložka pod lunetou nelícuje s ciferníkem, byla o minutu posunutá, takže jsem se vracel. Další překvapení - původně netknutý hardlex byl poškrábaný tak, že to snad někdo musel udělat úmyslně. Opravdu "skvělá" práce. Ale možná lepší, než Hodinářství u Aleše, kde mi sklo pro jistotu odmítli vyměnit mimo jiné se slovy: "Asi pane máte hodně peněz, měli by vám ubrat", čímž mě pán opravdu potěšil :-) . V Ostravě tedy asi nic. Nebo se pletu?

 

to mi připomělo moji navštěvu "Aleše" asi před 2 lety(zážitky už sem kdysi psal) ...chtěl se vyměnit na Seikach hardlex za safír a polaďit chod...pan mě v podstatě vyfakoval velmi podobně...já už sem si o něm tady nějaké "zkazky" přečetl už před navštěvou, tak sem se nad to povznesl a radši hodinky poslal Knepslovi a Majzlikovi do Praglu...sice to trvalo dýl, ale zas výsledek stoprocentní.

 

Můj názor na Deal je, že to nejsou hodináři, ale prodavači...podle mého, ale když tam hodinky stojí 100+ táců, tak to není jen o tom uvařit kafíčko a zabalit krabičku do igelitky, ale v té ceně by měl být i špičkový záruční a pozáruční servis...a tohle tam jaksi nevidím.

 

Co se týká zkracování tahů, tak si radši v klidu, pečlivě a opatrně upravím sám (ohrožená místa oblepím páskou atd)...stačí k tomu jen šroubováček, vystěžekovač a zkracovač tahů za dolar z Číny.

Kdybych potřeboval nějaký servis hodinek, tak v rámci Severní Moravy opravdu nevím, kam zajít.

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

to mi připomělo moji navštěvu "Aleše" asi před 2 lety(zážitky už sem kdysi psal) ...chtěl se vyměnit na Seikach hardlex za safír a polaďit chod...pan mě v podstatě vyfakoval velmi podobně...já už sem si o něm tady nějaké "zkazky" přečetl už před navštěvou, tak sem se nad to povznesl a radši hodinky poslal Knepslovi a Majzlikovi do Praglu...sice to trvalo dýl, ale zas výsledek stoprocentní.

 

Můj názor na Deal je, že to nejsou hodináři, ale prodavači...podle mého, ale když tam hodinky stojí 100+ táců, tak to není jen o tom uvařit kafíčko a zabalit krabičku do igelitky, ale v té ceně by měl být i špičkový záruční a pozáruční servis...a tohle tam jaksi nevidím.

 

Co se týká zkracování tahů, tak si radši v klidu, pečlivě a opatrně upravím sám (ohrožená místa oblepím páskou atd)...stačí k tomu jen šroubováček, vystěžekovač a zkracovač tahů za dolar z Číny.

Kdybych potřeboval nějaký servis hodinek, tak v rámci Severní Moravy opravdu nevím, kam zajít.

Ahoj, na Severní Moravě to je jednoduché. Je tu mistr Valis z Chomoutova u Olomouce. Měl jsem u něj asi 6ks Primek včetně automatu a Igenů na renovaci. Vše v naprostém pořádu. Umí leštit pouzdra i safíry na zakázku.

Zajistí třeba i rytiny na pouzdra nebo můstky. A pokud vím tak prováděl montáž strojků do Nautilů.

Na fóru se zřejmě moc nevyskytuje, ale na SZ reaguje hbitě. Kontak je např. zde http://www.hodinky-junghans.cz/content/6-kontakt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, na Severní Moravě to je jednoduché. Je tu mistr Valis z Chomoutova u Olomouce. Měl jsem u něj asi 6ks Primek včetně automatu a Igenů na renovaci. Vše v naprostém pořádu. Umí leštit pouzdra i safíry na zakázku.

Zajistí třeba i rytiny na pouzdra nebo můstky. A pokud vím tak prováděl montáž strojků do Nautilů.

Na fóru se zřejmě moc nevyskytuje, ale na SZ reaguje hbitě. Kontak je např. zde http://www.hodinky-junghans.cz/content/6-kontakt

 

 

Ahoj, na Severní Moravě to je jednoduché. Je tu mistr Valis z Chomoutova u Olomouce. Měl jsem u něj asi 6ks Primek včetně automatu a Igenů na renovaci. Vše v naprostém pořádu. Umí leštit pouzdra i safíry na zakázku.

Zajistí třeba i rytiny na pouzdra nebo můstky. A pokud vím tak prováděl montáž strojků do Nautilů.

Na fóru se zřejmě moc nevyskytuje, ale na SZ reaguje hbitě. Kontak je např. zde http://www.hodinky-junghans.cz/content/6-kontakt

 

A s "Alešem" je to tak, že má opravdu velmi svérázný způsob jednání, který hodně závisí na jeho náladě. Neváhá komukoliv okamžitě tykat, baví se se zákazníky jako lampasák s vojínem v příjimači. Chodím tam sporadicky určitě více jak 5let. řešil jsem vždy jenom výměny baterie a tlakové zkoušky. Vždy to udělal na počkání za nižší cenu než je obvyklé a jednou, když se jeden sportester po výměne  nerozběhnul, tak si nic nenaúčtoval. Já bych ho hodnotil jako, že je s ním sranda a že je ochotný a fér :) . I když jeho projev není určitě pro každého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde mi o jeho projev, nejsem z cukru, ale o jeho praci, ktera stoji za ho.vno.

OK. nemohu rozporovat. Pravda, stále nemám odvahu za ním jít s něčím náročnějším. Každopádně jsem měl jednou tu čest potkat se s Sectem a ptal jsem se ho koho by doporučil právě v Ostravě a doporučil Aleše. Ovšem jako Number One na Moravě samozřejmě jmenoval zmiňovaného Valise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkraceni tahu v Dealu? Jestli mas rad adrenalin, proc ne. :)

Nooo, tak na tom snad nemají co zmršit, ne? Když mají nářadí... Dnes už mám základní hodinářskou výbavičku na poště, takže tah pořeším doma.

Mluvil jsem s kamarádem co hodinky sbírá a ten tvrdí, že do DEALu dává hned po koupi všechny úlovky, které jsou relativně novější - na vyčištění strojku a základní servis. Zatím prý spokojenost (= minimálně 10x na Tag Heuer, Omega a jiné swiss automaty). Vintážní věci, do kterých se v DEALu bojí jít, dává hodináři v Kravařích.

Každopádně jsem včera ani dneska nenašel čas do DEALu zajít a sebrat jim je, takže už je bohužel pozdě, měly být hotové zítra =  určitě už na nich "dělají". Hodím tu pak výsledek i s fotkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No...Co se týče práce, tak OK. Safír zůstal netknutý a pouzdro vyleštili pěkně. Vezmu to zeširoka - v Chronosu nabídli leštění pouzdra za 300 Kč s upozorněním, že nejsou autorizovaní pro servis této značky. Že je lepší odstrojit to komplet, vyndat i strojek a vzít to poctivě i kolem korunky. Ptal jsem se, jestli cena 1000 Kč v DEALu je právě proto tak vysoká. Odpověď - ANO.

V DEALu při zadání zakázky se ptám - jste 3x dražší proto,že vyndáváte při leštění i strojek? Odpověď prodavačky "Ano, musí se to odstrojit".

Přebírám po týdnu výsledek, jsem spokojený se vzhledem a říkám slečně - kde je protokol z tlakové zkoušky? Ona - no přetěsnili jsme to, tak musí být...říkám jí - blbě čtete, je to přeleštění, ne přetěsnění. Ona - aha, tak to se nedělá tlakovka. Můj dotaz "To jste vyndali strojek, přeleštili pouzdro, dali zpátky a neudělali tlakovku?" Ona "Neee, proč bychom při leštění vyndávali strojek???"

Tak jsme měli kratší debatu a v pondělí tam jdu znovu - hodinky mi nedali s tím, že se mám přijít pobavit přímo s hodinářem.

V podstatě to asi bude mít jednoduchý výsledek, napařil cenu jak za horskou dráhu a nechali mě svézt řetízkáčem...  Sice mě to z principu sere, ale pouzdro je jak nové a to je hlavní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad OK-tlakovku prý dělali, ale vyhodili papír - že ji udělají znovu. Nechtělo se mi čekat, nechal jsem si jen napsat účet na leštění a tlakovku (kdyby náhodou něco) a šel jsem. Jinak spokojenost, safír netknutý před i po a pouzdro opravdu prokouklo, bez hodně pečlivého blízkého ohledání jsou jak nové...

post-13142-0-33274300-1389616481_thumb.jpg

Upraveno uživatelem DaveG17
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Minulý týden jsem dal do DEALu  Tag Heuer Linky na výměnu baterie,baterku i tlakovku udělali v pohodě,ale začal mi nějak blbnout posun datumovky,občas mi nepřehazuje datum ,asi je poškozen datový věnec,tak jsem se zeptal co s tím,řekli mi ,že je nutná výměna strojku ETA 955.112,tak nevím jestli to mám risknout,nebo to zkusit někde jinde?(že nemají náhradní díly a musí se to vyměnit komplet celé)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • Po letech...

Dnes musím vychválit vstřícnost a empatii vedoucí servisu Deal Ostrava. Po předchozím telefonickém oznámení, že reklamace v rámci záruky se neuznává, jsme dnes věcně vyřešili můj problém. Výměna strojku a oprava "vypadlých" indexů na cifru. Šlo jen o to, že vedoucí koukla do systému a uznala, že tam asi opravdu bude problém, což se v rutinním servisním úkonu nestalo. Děkuji a chválím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...