Jump to content

raskiscz

Member_50
 • Content Count

  463
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About raskiscz

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Doma

Recent Profile Visitors

2,629 profile views
 1. Ano, máš ho většího a tím je to vyřešené [emoji41] Sent from my iPhone using Tapatalk
 2. Myslím, že nadešel čas, tohle keckové téma opustit... případně založit téma nové, kde to bude o skutečných botách
 3. Soutěž Denim Makerů https://www.indigoinvitational.com/ Minimálně tam má člověk pohromadě významné výrobce.
 4. Nejstarší dochované džíny pochází z roku 1879. Byly vyrobeny v Amoskeag Denim Mill v New Hampshire, pouhých šest let po svém vynálezu. Měly pouze jednu kapsu vzadu a tři vpředu, včetně té malé, pravděpodobně používané pro kapesní hodinky. Byly nalezeny ve 40. letech v kalifornském stříbrném dole. Vtipné je, že i po všech těch letech vypadají mnohem zachovaleji než kusy, které se dnes běžně nosí. 20. května roku 1873 (datum uznání patentu, kdy vrchní rohy kapes se začaly spojovat nýtky a přidal se také kapsový stehový design), toto datum se dodnes považuje za zrození džín. Již záhy po získání patentu vznikl jeden z nejslavnějších modelů této firmy - Levi's 501 s poklopcem na knoflíky. V roce 1889 založil v Kansasu Američan Harry David Lee další slavnou firmu s džínovým oblečením, která expandovala díky výrobě pracovních kalhot, kombinéz či bund a ve 20. letech přišla s poklopcem na zip. V polovině 40. let se zrodila další slavná značka Wrangler, kterou v začátcích proslavil židovský krejčí polského původu Bernard Lichtenstein, zvaný Rodeo Ben, jenž vylepšoval kalhoty pro kovboje.
 5. V pohodě, já jsem nerudný, sarkastický starý chlap, v podstatě nikdy to nemyslím konfrontačně OK? Jo a Rawd denim přece nemusí a dnes už opravdu není jen o Japonské produkci, nebo to blbě chápu?
 6. Nebuď upjatej jak ženská. Košile, kožená bunda a supply jacket od Vlčiska nevadí, tvoje Japonská produkce nevadí a opasek a ponožky vadí? Pokud chceš, aby tahle komunita, která hádám brousí daleko více RAW témat, diskutovala jen o RAW džínách, OK. Ty to moderuješ
 7. https://www.comfy-socks.com/categories/tribal-pattern Přidal by se někdo k objednávce ponožek? Za 10 páru je doprava zdarma, rozeslal bych to potom přes zásilkovnu.
 8. Vím, už je tam Došíval jsem ji dotatečně
 9. Pokusím se najít, co myslíš. Varianta, spona s rolnou..
 10. Opasek, taková blbost. Jenže já měl jasnou představu, jak má vypadat, tak jsem si jej vyrobil sám. Hovězí Italský krupon, 4 mm. Zaleštěné hrany, povrch je jen voskovaný, chci aby to "patinovalo" s džínami a podle toho, jak se používá. Spona festovní mosaz. Mám ještě variantu s rolnou. Také je možná varianta šitá místo nýtů. Dokončím a dám sem vzorek. Variantu zkracovací nedělám, jde to proti idei opasku na míru Pokud by měl někdo zájem, napište mi, cena 1000 Kč.
 11. No jako, pokud se má do RAW džínu otisknout tvůj život, tak koupit jedny, nosit bez přestání do roztrhání a až potom koupit nové
 12. Hele nechci moralizovat, ale tenhle matroš se nosí nepřetržitě až do roztrhání, proto stačí jedny To je podstata toho "matroše"
 13. Hezký. Jsou to SBDC063?
×
×
 • Create New...