Přejít na obsah

Fortis B-42 OC day/date


StanoBare

Doporučené příspěvky

fotky som editoval, nahral som tie v zlom rozliseni, teraz je to ok.

 

to lib: ti dam pipety :D, nie nie, nic nearanzujem, fotim prakticky vzdy len v prirode, a zasadne tak ako to tam je. Je pravda, ze najst kvapky v dobrom svetle, nebolo lahke, a ked uz boli, tak polozenim hodiniek som ich stihol z travy zhodil, ale skusil som.

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik. Potesi to :)

 

mam ich este par, ale to uz by som opakoval motiv. Inak na fotenie v prirode teraz, ked uz je chladno a potom v zime odporucam Craft rukavice (na beh, bezky), su tenke, ze nestratite velmi cit pri foteni, ale aj vcelku dobre udrzuju teplo. Hlavne na taketo cakacky na svetlo apod sa zidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

the wall_2

 

the wall_2 se mi nezobrazuje :( - všechny fotky předtím jsou ale perfektní - a hodinky taky :)

Edit: Jen jsem to napsal a odeslal, tak se mi i tahle fotka zobrazila, opět - velmi pěkné!

Upraveno uživatelem Apep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik. Editoval som fotku, stale sa zabudnem a prdnem tu male dpi a pritom je to Fotogaleria.

 

Pri foteni, ked som sa pri mure handrkoval pomerne dlho, prisla jedna babka a hovori: "Eeee a co vy tu stale robite heee?"....."fotim pani, pekny mur"......"eeee toto? sak je uplne popraskany, plesnivy, chodte tamahle, jaky krasny novy!"

 

Pripomina vam to nieco? Vesnicko ma strediskova :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...