Jump to content

Patek Nautilus 5711

Recommended Posts

• Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

hlavně si otevři jinou lahef, abys nebyl za idiota :D

k rolexu ti doporučuji tenhle kostýmek Gasi     páč tohle zvířátko má taky korunku      

Takže takhle nějak bych si to představoval  

neviem kto co...osobny vkus je nevyspytatelny a prirodzeny vyber v prirode preto funguje lebo kazdemu sa paci nieco ine.

pateky u mna spadaju do kategorie tak skarede az krasne, podobne ako hodinky ktore mam na ruke.

su veci ktore sa zakorenia v hlave a spracuju...a potom uz odtial nevedia odist.

(podobne u mna panerai a par dalsich, radsej nespominam)

ty hodinky mají charisma a dokázal bych si je představit na ruce i když k mému nudnému xichtu by to byl velký kontrast, asi stejný kontrast jako je na fotkách s IWC a Rolex = jsou bezvadný

Ja si je na pazoure nemusim predstavovat, bo jsem je v parizi zkousel a fakt NE, to pouzdro je natolik specificke, ze rozdeluje nazory na ano-ne. Fakt se oprostete od strojku, kvality, znacky a reknete uprimne libi ? :) me ne a spagetak keca, aby me nas.ral :D

urcite ano, jemny gradient cifru, ktory je jednoznacne retro (stare ruka v ruke s novym)

indexy bez cisel, osobity tvar puzdro+luneta,

puzdro ako take ma jedinecny tvar

pekny priebezny prechod puzdra do remena (podobne ako AP royal oak)

a este par dalsich...

Ja si je na pazoure nemusim predstavovat, bo jsem je v parizi zkousel a fakt NE, to pouzdro je natolik specificke, ze rozdeluje nazory na ano-ne. Fakt se oprostete od strojku, kvality, znacky a reknete uprimne libi ? :) me ne a spagetak keca, aby me nas.ral :D

hele líbí - na ruce a v ruce jsem je viděl a na značky s..u - to je snad u mně známý ne ? :D

neviem kto co...osobny vkus je nevyspytatelny a prirodzeny vyber v prirode preto funguje lebo kazdemu sa paci nieco ine.

pateky u mna spadaju do kategorie tak skarede az krasne, podobne ako hodinky ktore mam na ruke.

su veci ktore sa zakorenia v hlave a spracuju...a potom uz odtial nevedia odist.

(podobne u mna panerai a par dalsich, radsej nespominam)

Je to asi měsíc, co jsem se na ně díval na fotkách někde na netu a říkal si: Tvar - hnus; tah - hnus.

Ty fotky tady v tom vlákně mě trošku začínají nahlodávat.

Naštěstí stojí balík a to bych určitě do hodinek nedal; natož tak hnusných :lol:

jdete do ri.ti, nemate vkus a esteticke citeti, co taky cekat od typka co si koupi dvoje stejne hodinky :D kaslu na vas, oteviram dalsi flasku a katalog rolexu :D

hlavně si otevři jinou lahef, abys nebyl za idiota :D :D :D

rozmyslam co si pobalit na cestu do ri*ti ale zjavne nie si diplomat lebo ten by ma tam poslal tak, ze sa na tu cestu budem tesit, tak som si to rozmyslel ostavam doma a tiez otvorim dalsiu.

neboj, teda nevim, stejne uz neprectu co na etikete pisou :D

Edit: to vis, ze nejsem diplomat ani gentleman, nemuzu byt to, na co si tu hraje cele forum :)

Edited by gas

skus este raz, poriadne

Posted Image

neboj, teda nevim, stejne uz neprectu co na etikete pisou :D

Edit: to vis, ze nejsem diplomat ani gentleman, nemuzu byt to, na co si tu hraje cele forum :)