Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Jezdiči na tomhle mě silně ser0u, když jsem v Praze. Skupiny Amíků nebo Japek, který jezdí s tím, že jim všichni na chodníku budou uskakovat z cesty. Ale že by sebou flákli, to se mi ještě vidět nepoštěstilo.

 

Já teď podruhé. Poprvé na Letné, týpek si dával pivko, stál na tom a zřejmě mu vypnulo gyro. Tak šel na záda. No a teď v neděli týpek zavadil o zábranu a šel hubou do cesty. Měl štěstí, že byla červená, jinak by to byla asi jeho poslední kobra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kocourkov je i tohle - to se mohlo vylíhnut jen v hlavách senilních senátorů. Měla by tu být podkolonka "černý humor"...

 

Zní to dobře, ale je to senátorovina. Už vidím majitele sběrem jak zakládají další živnosti..........(a vyplácí v té živnosti "magnety" keš)

Upraveno uživatelem Jivl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ti kofoly 3x do měsíce ukradnou železnou rohožku před podnikem,tak už mě to jako blbej nápad tak ůplně nepřipadá...

Kdyby to ve sběrně nevykupovali, neměli by jim co prodat. Ten problém je řešitelný i za stávající legislativy, někdo se ale holt potřebuje zviditelnit před volbami. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju položit dlažbu pod altán a zadal jsem zakázku na poptávkový portál. Dle mého jednoduchá práce 4x4metry s obrubníkem dokola, ale chci to komplet, tzn. že na místě je nyní zatravněný pozemek. Nelze kopat bagrem, zeminu umístit 15metrů vedle na kupu. Ozvalo se asi 8 soukromníků. Chci cenu a termín.

 

První - chcete to s papírem nebo bez a vykopete si to sám?

Druhej - prozvání. Cizí čísla ignoruju a zpátky nevolám. Jednou jsem ho stihl, hned mne sprdnul, co mu to beru, že nevolám zpátky.

Třetí - zítra bych se stavil pro zálohu a nějak se domluvíme

Čtvrtej - sežeňte materiál, my se stavíme na to podívat

Pátej - nechte to vykopat bagrem, my pak přijedem. Kopat ručně a vozit kolečkama? Kde žijete pane?!

Šestej - Kolik do toho chcete vrazit peněz? Já - pošlete prosím rozpočet. On - tak, když na to nemáte, proč to poptáváte?!

Sedmej a osmej působili normálně, přijedou se podívat na místo a udělají nabídku.

 

 

Gunman: přesně toto jsem řešil před 3 lety. Výsledek byl ve finále takový, že jsem si to vykopal, zabetonoval a položil sám, jelikož jediný jakž-takž normální řemeslník, co se přijel podívat, mluvil jen o tom, jak se nabídka většinou prodraží, protože... S firmou, co dělala rekonstrukci domu jsem se nakonec soudil, protože fakturovala 240 tis. nad rozpočet. Vyhrál jsem to, nic navíc jsem neplatil a ještě mi museli 30 tis. vrátit.

Teď mi hledali v koupelně únik vody, jelikož pořád vlhli zdi. Po 4 měsících náhodného rozbíjení dlažby a zdí jsem zjistil já sám, že to teče ze sifonu pod vanou! Teď už 14 dní čekám, až se uráčí a položí dlažbu. Jelikož je to práce přes pojišťovnu, tak si to nemůžu udělat sám :(

 

Najít dnes normálního řemeslníka, který přijede, udělá nabídku, udělá práci v termínu, zaplatíš a odjede je snad nemožné...

 

Chlapi je to problém, je to problém... tak jak říkáte, taková je zkušenost... Mě se ale včera poštěstilo, nechával jsem si dělat "na klíč" betonovou zídku/plot z takových těch betonových desek se vzorem skládaného kamene... Dohodli jsme se co chci, poslal jsem jim plánek, poslali předběžný rozpočet, já odsouhlasil, přijel borec zaměřit, přecenili rozpočet podle zaměření, něco jsem stáhnul a odsouhlasili si, poslali jednoduchou SoD s termínem do 31.08.2014, zaplatil jsem zálohu. Včera borci přijeli, pršelo od rána, vyvrtali díry na sloupky, odbagrovali si břeh, večer jsem přijel z práce a bylo hotovo, doplatil jsem zbytek ceny navýšený o 600,- Kč za řezání desek na místě.

 

Zkušenosti mám stejné jako Vy (špatné), o to více a mile mě takovýto přístup překvapil a potěšil... nemusím dodávat, že práce odvedená naprosto čistě, profesionálně a ještě nakonec ometli i ten plot od prachu z řezání... zahrada netknutá, nikdo by nepoznal, že se něco dělalo... Ještě to v ČR není úplně v P.R.D.E.L.I...

Upraveno uživatelem Lu2cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi je to problém, je to problém... tak jak říkáte, taková je zkušenost... Mě se ale včera poštěstilo, nechával jsem si dělat "na klíč" betonovou zídku/plot z takových těch betonových desek se vzorem skládaného kamene... Dohodli jsme se co chci, poslal jsem jim plánek, poslali předběžný rozpočet, já odsouhlasil, přijel borec zaměřit, přecenili rozpočet podle zaměření, něco jsem stáhnul a odsouhlasili si, poslali jednoduchou SoD s termínem do 31.08.2014, zaplatil jsem zálohu. Včera borci přijeli, pršelo od rána, vyvrtali díry na sloupky, odbagrovali si břeh, večer jsem přijel z práce a bylo hotovo, doplatil jsem zbytek ceny navýšený o 600,- Kč za řezání desek na místě.

 

Zkušenosti mám stejné jako Vy (špatné), o to více a mile mě takovýto přístup překvapil a potěšil... nemusím dodávat, že práce odvedená naprosto čistě, profesionálně a ještě nakonec ometli i ten plot od prachu z řezání... zahrada netknutá, nikdo by nepoznal, že se něco dělalo... Ještě to v ČR není úplně v P.R.D.E.L.I...

 

Víš o tom, že jsi ve vlákně humor, není to jen nějaká provokace? :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...