Alex77 Odesláno 13. října 2018 Nahlásit Odesláno 13. října 2018 https://aukro.cz/prim-diplomat-modry-cifernik-top-stav-6935902222 Tak uz doslo i na Diplomaty:-(
Skarohlid Odesláno 13. října 2018 Nahlásit Odesláno 13. října 2018 Tohle už se tady jednou řešilo, tuším loňské vánoce byly na aukru. Cifrerník je zakázková výroba v Eltonu. Prodaly se za raketu ...
Alex77 Odesláno 13. října 2018 Nahlásit Odesláno 13. října 2018 Tohle už se tady jednou řešilo, tuším loňské vánoce byly na aukru. Cifrerník je zakázková výroba v Eltonu. Prodaly se za raketu ...Prohlédni si to pouzdro:-)
Návštěvník Ondra Odesláno 13. října 2018 Nahlásit Odesláno 13. října 2018 Takze dalsi "zahadne" nerez pouzdro?
Alex77 Odesláno 13. října 2018 Nahlásit Odesláno 13. října 2018 https://screenshots.firefox.com/OkfuEAyt5sBpC7oT/aukro.cz Tohle jsou ty z lonska.
Honza.manta Odesláno 13. října 2018 Nahlásit Odesláno 13. října 2018 https://aukro.cz/prim-diplomat-modry-cifernik-top-stav-6935902222 Tak uz doslo i na Diplomaty:-( Tak jsem to na aukru nahlásil. Uvidíme, jak se k tomu postaví.
Alex77 Odesláno 13. října 2018 Nahlásit Odesláno 13. října 2018 (upraveno) Tak jsem to na aukru nahlásil. Uvidíme, jak se k tomu postaví. Uvidime. Upraveno 13. října 2018 uživatelem Alex77
Alex77 Odesláno 13. října 2018 Nahlásit Odesláno 13. října 2018 (upraveno) https://aukro.cz/hodinky-prim-diplomat-incabloc-6919643231 Odkaz na tu lonskou aukci. Upraveno 13. října 2018 uživatelem Alex77
JR_2010 Odesláno 13. října 2018 Nahlásit Odesláno 13. října 2018 A z čeho konkrétně soudíte, že je to nějaká novovýroba?
Honza.manta Odesláno 13. října 2018 Nahlásit Odesláno 13. října 2018 Pouzdro je ocel a modrý cifr se původně nedělal.
Alex77 Odesláno 13. října 2018 Nahlásit Odesláno 13. října 2018 A z čeho konkrétně soudíte, že je to nějaká novovýroba?Staci srovnat originalni pouzdro z eltonu s timto a neni moc co resit.Ale co pouzdro.Zameril bych se spis na cifr.
JR_2010 Odesláno 13. října 2018 Nahlásit Odesláno 13. října 2018 Tak je jasný, že původní nejsou, o ciferníku se nebavíme, tam je to celkem jednoduchý, ale podle čeho soudíte, že je pouzdro vykrájený někde v zámečnický dílně z nerezu?
Alex77 Odesláno 13. října 2018 Nahlásit Odesláno 13. října 2018 Pouzdro je jasna novovyroba a da se cekat ze po igenech se ted pojede i v olezlejch diplomatech.Bylo by dobre aby to co nejvic lidi na aukru nahlasilo a pak se tim treba bude i nekdo zabejvat.Navic je to v sekci Starozitne hodinky:)
JR_2010 Odesláno 13. října 2018 Nahlásit Odesláno 13. října 2018 No, novovýroba to je, ale podle mě normální renovační pouzdro z Eltónu 1
Alex77 Odesláno 13. října 2018 Nahlásit Odesláno 13. října 2018 Rychlá rozborka nového fake ciferníku Diplomat: červeně zatrhnutý jsou odlišný markanty oproti renovačnímu ciferníku z Eltonu. Hlavní znak fejkovosti oproti originálu (včetně toho z původní výroby) je chybějící zalomení reliéfního indexu na pozici 6+12 hodiny a vnitřní průřezy indexu jsou příliš úzké a málo se rozšiřují směrem ke kraji. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 1
ramon Odesláno 13. října 2018 Nahlásit Odesláno 13. října 2018 To jsou nejhezčí diplomaty, co jsem kdy viděl.
accutron Odesláno 14. října 2018 Nahlásit Odesláno 14. října 2018 (upraveno) Rychlá rozborka nového fake ciferníku Diplomat: červeně zatrhnutý jsou odlišný markanty oproti renovačnímu ciferníku z Eltonu. Hlavní znak fejkovosti oproti originálu (včetně toho z původní výroby) je chybějící zalomení reliéfního indexu na pozici 6+12 hodiny a vnitřní průřezy indexu jsou příliš úzké a málo se rozšiřují směrem ke kraji. Upraveno 14. října 2018 uživatelem accutron
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se