Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Tohle už se tady jednou řešilo, tuším loňské vánoce byly na aukru. Cifrerník je zakázková výroba v Eltonu. Prodaly se za raketu ...

Prohlédni si to pouzdro:-)

Odesláno

A z čeho konkrétně soudíte, že je to nějaká novovýroba?

Staci srovnat originalni pouzdro z eltonu s timto a neni moc co resit.Ale co pouzdro.Zameril bych se spis na cifr.

Odesláno

Tak je jasný, že původní nejsou, o ciferníku se nebavíme, tam je to celkem jednoduchý,  ale podle čeho soudíte, že je pouzdro vykrájený někde v zámečnický dílně z nerezu?

Odesláno

Pouzdro je jasna novovyroba a da se cekat ze po igenech se ted pojede i v olezlejch diplomatech.Bylo by dobre aby to co nejvic lidi na aukru nahlasilo a pak se tim treba bude i nekdo zabejvat.Navic je to v sekci Starozitne hodinky:)

Odesláno

Rychlá rozborka nového fake ciferníku Diplomat: červeně zatrhnutý jsou odlišný markanty oproti renovačnímu ciferníku z Eltonu. Hlavní znak fejkovosti oproti originálu (včetně toho z původní výroby) je chybějící zalomení reliéfního indexu na pozici 6+12 hodiny a vnitřní průřezy indexu jsou příliš úzké a málo se rozšiřují směrem ke kraji.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

  • Hlasovat proti 1
Odesláno (upraveno)

Rychlá rozborka nového fake ciferníku Diplomat: červeně zatrhnutý jsou odlišný markanty oproti renovačnímu ciferníku z Eltonu. Hlavní znak fejkovosti oproti originálu (včetně toho z původní výroby) je chybějící zalomení reliéfního indexu na pozici 6+12 hodiny a vnitřní průřezy indexu jsou příliš úzké a málo se rozšiřují směrem ke kraji.

Upraveno uživatelem accutron

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...