Přejít na obsah

kolko je tu majitelov ORISIEK


jamikadze

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Tohle byly jedny z prvnich hodinek, ktere jsem si na foru poridil. A ted jsem se k nim trosku nahodou nebo osudem asi po 10 letech vratil. A uz je asi nikdy neprodam. Vcera se me dcera ptala, proc ta luneta je cervena jenom kousek, tak rikam, ze to aby potapeci vedeli, jak dlouho jsou pod vodou. Nasledoval dotaz, jestli jsem potapec :)

post-535-0-63035600-1523622667_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tohle byly jedny z prvnich hodinek, ktere jsem si na foru poridil. A ted jsem se k nim trosku nahodou nebo osudem asi po 10 letech vratil. A uz je asi nikdy neprodam. Vcera se me dcera ptala, proc ta luneta je cervena jenom kousek, tak rikam, ze to aby potapeci vedeli, jak dlouho jsou pod vodou. Nasledoval dotaz, jestli jsem potapec :)

Taky si připadám blbě občas ze jsou vodotěsnosne do 1000m a já nikdy nebyl ano ve 30 :-)

Jsou nej!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Je to navykovy. Docela je zajimavy, ze lumi je podle meho zelena, ale na fotkach vypada do modra. No to je bozi. Nicmene vcera jsem prelestil sponu houbickou na nadobi a je jako nova. Mrzi me, ze jsem pro srovnani neudelal foto pred. Tak jen pro zajimavost foto po...

post-535-0-54375600-1530174522_thumb.jpg

post-535-0-24288300-1530174532_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...