Přejít na obsah

Podložka ke snímači skel


Doporučené příspěvky

Zdravím,dal jsem tento inzerát (Podložka ke snímači skel) do sekce KOUPÍM

 

Zatím se nikdo neozval a tak se chci zeptat jestli by tu podložku ke snímači skel někdo neudělal.

Koupil jsem toho kraba podle fotky, ale to co přišlo domů předčilo mé očekávání :furious: , no prostě fotka nafocená z úhlu, kde jsem nic nepoznal - že nemá podložku, to zase ano :) . Ale ve snímači zpuchřelá tenká gumička do vlasů, některé klepeta vyhnuta. Na email žádná odpověď a vymáhat náklady nemělo cenu, zase se člověk poučil. Už jsem ji částečně zprovoznil, ale nemám ten spodek.

 

Aspoň nějaký plánek celkové velikosti, jak je uchycena ta pohyblivá část, její aretaci, oblouk obou části a výšku kovové části, aby se dalo dobře uchytit sklo do klepet.

 

Dík

post-7982-042554200 1294768476.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje skusenosti s tymto nastrojom su podivuhodne. Ten krab krasne zosadi sklicko z hodiniek, to ano, ale nasadit ho s nim nazad sa mi este nepodarilo, ani s podlozkou, ani bez nej. Robil som to uz mnohokrat. Sklicko vsadzam rucne pomocou sikovnych prstov a nechtov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z hlavy cenu tohoto nářadí od Bergeonu neznám, ale není to myslím taková raketa, aby se vyplatila výroba samotné podložky

 

PAREXO - Snímač skel KRAB kruhových - 2000,- kč ( dph ? )

SWAH - Držák sklíček VIGOR - 1500,- kč

BECO - možná ta 5 položka bez zobrazení je jen spodek, neznám cenu

http://www.beco-professionals.com/index.php?cat=c61_Glasabheber.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Moje skusenosti s tymto nastrojom su podivuhodne. Ten krab krasne zosadi sklicko z hodiniek, to ano, ale nasadit ho s nim nazad sa mi este nepodarilo, ani s podlozkou, ani bez nej.

Podložka byla třeba jenom když jsme měli jeden snímač na celou dílnu. Jinak pustit sklo z kraba je pak dycky riziko jestli půjde zpátky. Takže - sesadit, ale nepouštět. Pak musí jít zpátky vpohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...