Přejít na obsah

Návod, jak si uplést řemínek z Paracordu


Adam99

Doporučené příspěvky

Nedávno jsem si vyráběl tímto způsobem náramek, resp. takový jakýsi popruh... cílem bylo nosit to na outdoor a schovat do toho co nejvíc lana. Vyšlo mi to cca. 10 metrů lana a dalo se to zapnout na ruku jako náramek.

 

A napadlo mě si z toho umotat náramek na hodinky, fakt dobrej nápad :) ukažte, jak se vám to povedlo na svoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom, že by si to zvládl nepochybuju ani minutu, ale zrovna u Tebe si nedovedu představit, ke kterým hodinkám bys to motal! :) To spíš Kibi. :)

 

Kibi si to přeřízne kudlou a bude mít málo špagátu.. von jak furt do něčeho řeže.. ;)

Já to narvu na oblekovky, to dá rozum ;) třeba teď jsou jedny v prodejní sekci ani ne za 350.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kibi si to přeřízne kudlou a bude mít málo špagátu.. von jak furt do něčeho řeže.. ;)

Já to narvu na oblekovky, to dá rozum ;) třeba teď jsou jedny v prodejní sekci ani ne za 350.

 

Jo ty jsou libový!!! Mňam! ;) Běž do nich!

Jinak, kdo si chce hrát, tak TADY je těch návodů víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po roku...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

dakujem za linky, pokus bol, ale vysledkom by som sa hanbil aj v sekcii: "prve vytvory" na detskom fore 

nestalo to ani za upload, samotne paralanko vyuzijem radsej na ine veci... alebo to dam urobit v buducnu niekomu sikovnejsiemu  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

hmm tak to se mně velice líbí, jak budu mít chvilku tak to musím taky zkusit, pak dám vědět jak to dopadne :)   akorát jsem teprve začátečník a nemám hodinky ke kterým by byl použitelný  :D ale klidně jako náramek proč ne, trošku se s tím pohraju  :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • Po roku...

Ahoj. Netusite nekdo jak reminek z paracordu. Nebo cokoliv z nylonu vycistit? Mam naramek z paracordu. Parkrat jsem se zapotil, povedlo se mi ho pak namocit pri myti rukou a od te doby doslova smrdi jako bolava pata. Zkousel jsem vydrhnout jarem, mydlem, praci prasek, deodorant a nic na to nezabira a to same mi ted po par dnech noseni udelal nylonovy remen na hodinkach.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...