Přejít na obsah

Teraristicke okenko


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 861
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník maxigabrielg

Neznám :whistling:  , rád poznám  :wub:  ,  ale i těch 27 příspěvků hovoří za své . Myšleno teď v dobrém. :shutup:

ava, myslis, ze by zvladla nas dym na zraze doutnik- klub?

bude to zaujimave....

( mozna bude tiez prekvapena ako ja, ze tvoj avatar je vlastne realna fotka!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma té fotce vypadám líp, ta je z mládí :lol2:.

 

Jak ty jsi se dostal až sem od aut k ještěrkám a hadům. :sad01_anim:

 

Jo a myslím, že 100% zvládla, protože má s hadem zkušenost. :whistling:

 

Omlouvám se za :offtopic:

Upraveno uživatelem ava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem dal inzerát, ze prodám nejake gekony, dal jsem je docela pod cenou, aby byli rychle pryč. Ozvalo se dost lidi a mezi nimi samozrejme klasičtí"dotazovači". I tak ale good. Nakonec si je shodou okolnosti vzal známý tady kousek, přijel, zaplatil, odvezl. Povazoval jsem za slusne všem odepsat, ze zvířata jsou prodána. A od jednoho borce email, ze jak prodané, ze spolu přece jednáme, ze jsem neochotný, atd. Přitom zrovna jeho jsem upozorňoval, ze píší dalsi, když se nemůže rozhodnout a podezřelý mi byl hned, jak se začal ptat "a kolik by teda byla cena?", kdyz ta byla explicitně uvedena v textu inzerátu i v kolonce "cena".

 

To aby tu zas nebylo tak veselo....i mezi teraristama a jsou idioti.

Upraveno uživatelem solidus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chameleona snad na každé burze, jsou jich miliony.

 

Chci jen upozornit, ze je to jednoznačně neutyranejsi zvíře v chovech! Podmínky chovu jsou naprosto jasné - nízká vlhkost, cely strop teraria vetrani, kvalitní UVB. Vysoka vlhkost ho jednoznačně zabije, stejně jako spatne větrané terárium. Mrkni na tera.poradna.net, je tam toho neskutečné množství typu "proč můj chamik leží na zemi a klepe se?" atd.

 

Teda mluvím o jemenakovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pozde, terrabazar byl dnes, ale preci. Nedoporucuji. Malo prodejcu. Doufal jsem, ze se to po prestehovani do novych prostor zmenilo k lepsimu.... Ale proti Zive exotice je to hodne slabe. 

Solidus, dle meho zjisteni mezi teraristama je bohuzel vice idiotu nez je obvykly prumer. :( Nekdy mi je z toho smutno. Pohybuji se v tom delsi dobu... ale staci se podivat na debaty na ifaune ci teraporadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na Terrabazaru od té doby, co ho přesunuli (rok?), nebyl. Kolega tam měl stůl a říkal, že lepší, než na Vinohradské, ale samozřejmě oproti Exotice bída. Ale to je asi jasné. Tak ono záleží, co kdo shání. Pokud je to agama, chamík, atd., tak myslím, že i Terrabazar splní svůj účel náramně :)

 

Versinky jsou super. Mám dvě malé ve 4.sv., tak doufám, že to dají (určitě víš, o čem mluvím :D). Ať se kokon zadaří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim moc dobre. Ja jsem schopen z prvniho svleku poecilotherii vsechny odchovat do dospelosti... u avicularii mi to nejde. Diky, mam dve samice, tak snad alespon jedna vyjde.

Po prestehovani jsem tam byl dnes poprve. Jedine co se zlepsilo bylo, ze jsem tam konecne sehnal holata i cvrcky, coz se mi tam predtim nepodarilo :) Ale kdybych je uz nutne nepotreboval, tak se na to vybodnu. Byli tam dnes i Atherisky, matildae a nejake neurcene. Ale spechal jsem do prace, tak jsem to moc nezkoumal. Uz se tesim do Hammu, tam je co videt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nAscA - jo, kolega říkal, že tam nějaké Atherisky byly, prý docela levně, nějaké gabuny taky ... je to větší než původní Terrabazar?

 

ava - ano, dle zákona ano. Povolení je za litr, pokud ho dostaneš, tak pak ročně chodí kontroly. Spadá do toho víc zvířat, než jen jedovatý hadi a v zákoně to je jako "Chov zvířat vyžadujících zvláštní péči". Jsou v tom myslím i opice. Otázka je, jestli to povolení mít, nebo ne. Když se stane průser a něco Ti zdrhne, pak bez povolení z toho bude ooobrprůser. Na druhý straně je obava, že až to bude chtít EU zakázat, tak o Tobě hned vědí. Myslím, že dost lidí je bez povolení, ale jen hádám. A samozřejmě i při kontrole Ti řeknou, že je lepší, aby to nikdo nevěděl, byť veškerá povolení máš a podmínky splňuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...