Přejít na obsah

Teraristicke okenko


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 861
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na opice musí být 100%, tam mi to přijde asi ze všeho neopodstatněnější. Ale je fakt, že když jsem byl hady ohlásil na Krajské veterinární správě a paní tam zrovna nebyla, tak si měl vzal "velkej šéf" a že hadi jsou v pohodě, že už naháněli po vesnici uprchlý opice, v Chomutově že měl chlapík v bytovce normálně 3metrový krokodýly (tohoto pána jsem později poznal, prima chlapík, prima jizvy :D), atd. Takže skrz prsty tam na mě nekoukali. Ale sousedi by asi koukali.

 

Tady foto malé ammodytky. Pravděpodobně nízká vlhkost (ale další tři se v pohodě svlíkly před pár dny), navhčení nepomohlo, rukou to nejde, takže jsem ji dal mezi vlhké ubrousky a uvidíme.

post-12534-0-10433500-1425236542_thumb.jpg

Upraveno uživatelem solidus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maličká je, páč je to miminko :) Dospělci jsou větší, řekněme tak 60-80cm, ale starší kusy jsou až k metru. Tak jednak asi kvůli tomu, že tam už význam "týrání zvířat" už je vzhledem k inteligenci a citové výbavě skoro znamená týrání lidí .... a druhak proto, že ty opičky dokáží být docela nebezpečné. A to nemluvím třeba o pubertálním orangutanovi nebo šimpanzovi, který utrhá dospělýmu chlapovi ruce v ramenou. A asi taky kvůli tomu, jak jsi k nim přišel. Moc lidí je nechová a neodchovává .... a importovat se nesmí. Jestli jsi z Prahy, zajeď do Dubče do terariumpraha.cz a když se s nimi dáš do řeči, dozvíš se spousty věcí a můžeš si třeba pohrát s lvíčetem (to, co bylo nedávno na Primě), nakrmit malé opičky, pohladit si levharta přes mříže, vzít si do ruky surikatí miminko, pohladit si malé klokany, atd., atd. A to jsme tam byly tak 4x. Je ale fakt, že když poznají, že se trochu vyznáš, tak to jde líp :)

 

Nesmí jí ofouknout a to se určitě nestane :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Očividně prospívá, takže buď klidná a trénuj reflexy. Myslím, že zádrhel je v tom, že jsi moc pomalá a jemná, abys jí neublížila. Koukni na tu mojí fotku výše, hadík toho ustojí hodně, aniž bys mu ublížila. Nesmíš jí samozřejmě přelomit páteř, ale když jí čapneš pevně, neublížíš jí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, to jsem nikdy nezkoušel. Aby se Ti spíš nezakousla do prstu :D Pokud Ti to zas tak nevadí, tak bych to nehrotil. Při dobrém krmení bude za dva měsíce o pěkný kus větší a bude se Ti chytat mnohem mnohem líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Gonyosomou by si Toryco užila urcite taky spoustu srandy :-D:-D Nikdy jsem ale nemel nic nejedovatyho a řádně kousavého. Přemýšlím nad tím, jako takove tréninkové zvíře na manipulaci, chytani, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...