Přejít na obsah

ROLEX - novinky 2011


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je to výborné. Komu se změny u ROLEXu nezdají příliš markantní, musí si uvědomit, že ROLEX dělal změny vždy opatrně při zachování designové podstaty jejich modelů. Já osobně jsem za tento konzervativní přístup velice vděčný. To je to, co u ROLEX vytváří hodnotu jejich produkce. S časem hodinky nestárnou. Ale mimochodem tedy, pouzdro 42MM... To je nářez. Neb hodinky působí maximálně funkčně a vkusně a oranžová retro GMT ručka dodává tomuto modelu nádech výjimečnosti.

Upraveno uživatelem PhoeniX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na začátku se Bůh podíval na svoje Rolexky a řekl: nechť je čas ... a byl čas a Rolex začal odměřovat čas časů ... :D

 

:thumbsup_anim:

 

Mimochodem... Já se na ty vintážní GMT Rolády nedávno díval na Chrono24 a cena v přepočtu dosahuje i 650.000,- CZK. Navíc se v poslední době také začaly dělat zdařilé kopie - např. zmiňovaná firma MKII a vedení ROLEXu si toho patrně povšimlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ovšem čekal jsem SUB NoDate :(

 

A já zas doufám, že SUB NoDate budou vyrábět až do skonání světa v současný podobě :)

Jinak dík za novinky. Explouše jsou super.

Aldo, padej z tohodle dredu :D

Upraveno uživatelem vojt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarett, Posted Today, 15:21: to su Datejust II Turn-o-graph ? Fakt netušim, ten kyklop mi pripada dosť veľky na nove Datejusty, no na druhej strane pôvodny Turn-o-graph (36 mm) som už v tejto farebnej kombinacii videl veľakrat, tak si nemyslim, že by ho Rolex vystavoval ako novinku :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarett, Posted Today, 15:21: to su Datejust II Turn-o-graph ? Fakt netušim, ten kyklop mi pripada dosť veľky na nove Datejusty, no na druhej strane pôvodny Turn-o-graph (36 mm) som už v tejto farebnej kombinacii videl veľakrat, tak si nemyslim, že by ho Rolex vystavoval ako novinku :unsure:

 

ja TurnOGraph taky rad, ale pochybuju, ze by tohle bylo 41mm.. Podle me to nechali na tech 36mm..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...