Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Zdravím všechny místní odborníky,

 

jelikož jsem hodinkový začátečník (dosud pouze Festina Chronograf), chtěl bych se poradit s výběrem. Původně jsem chtěl pořídit "hodinky" Police, ale po pročtení zdejší diskuze jsem hodně rychle vycouval. Zaměřil jsem se tedy na často doporučované značky a nakonec se mi zamlouvají tyto: http://www.hodinky.cz/seiko-chronograf-sndc85p1.html

Ještě se mi líbí s tímto řemínkem: http://www.chronograph.com/store/mli_viewItem.asp?idproduct=3491 , ale bohužel u nás jsem je nikde nenašel, ale asi není problém si podobný řemínek dokoupit a v případě potřeby vyměnit.

Rád bych znal Váš názor, zda to není krok vedle, popřípadě uvítám cenné rady.

 

 

Odesláno

Jsou super, řemínek dokoupíš snadno.

 

Možná bych ještě zapřemýšlel jestli nepřihodit a nekoupit třeba Certina DS.

Odesláno

Tie certiny su super volba inak. Ja mam DS First v automate, povodne kupovane ako relativne lacne vodotesne hodinky na leto a do vody a neviem ich dat dole z ruky. Maju super tvar, hmotnost, AR a daju sa kupit aj v quartz chrono za rozumnu cenu.

Odesláno

Zdravím všechny místní odborníky,

 

jelikož jsem hodinkový začátečník (dosud pouze Festina Chronograf),

Rád bych znal Váš názor, zda to není krok vedle, popřípadě uvítám cenné rady.

 

musí to být chrono když už máš Festiny? kolik peněz hodláš investovat do hodinek? nebude lepší volba mechanika místo baterky?(to souvisí s investicí)
Odesláno

musí to být chrono když už máš Festiny? kolik peněz hodláš investovat do hodinek? nebude lepší volba mechanika místo baterky?(to souvisí s investicí)

 

Mechanika by byla fajn, ale v mé cenové relaci, což je právě těch 5500,- asi není nic. co by se mi zamlouvalo. Seika jsem v automatu prošel celé, ale nic mi nepadlo do oka. Koukal jsem i na Orient, tam možná nějaký kousek, ale nevím, jestli není Orient krok zpět od Seika.

Odesláno

Ještě by mě zajímal Váš názor na Citizen například oproti Seiku. Citizen má taky pár pěkných kousků, ale všechno s tím jejich ECO-DRIVE. Automaty v mé cenové relaci žádné.

Koukal jsem na tyto: http://www.obchod-hodinky.cz/citizen-sport-eco-drive-bm6740-10e.html a tyto: http://www.obchod-hodinky.cz/citizen-eco-drive-bm7021-02e.html - ty druhé si nedovedu představit v reálu. Vypadají takové "přeplácané", ale vzhledem k ceně mě u nich zaujalo safírové sklíčko.

Odesláno

ECO-Drive som mal, skoncili na kolegovej ruke, boli super ale mne prisli strasne sterilne. Boli presne, titanove, safirove, neviem co este vsetko, ale neboli to stale take moje hodinky. Ak chces lacny automat s chronografom, tak pozri tieto My link, niesu moc vodotesne, ale su svojim sposobom krasne. Ja som si ich tiez kupil ked som zacal viac pokukovat po hodinkach v mechanike, boli mi zhabane frajerkou nakoniec... Maju dost sialeny tvar puzdra a podla toho aky remen na ne das, tak budu posobit. Toto je taka bezna oblekovo koselova varianta :)

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Pokial chces nieco modernejsie, pozri si bazar ako ti spominal uz kolega, je tu viac moznosti co si mozes vybrat za super cenu a pokial by im nieco bolo, dovolim si tvrdit ze 99,9999% vacsina clenov by ich do predaja nedala, takze sa obavat nemusis.

Odesláno

Ahoj, nic nezkazíš, když projedeš prodejní vlákno a podle mě si tam určitě vybereš podle svého a chybu neuděláš ( jinak, podle mého jsou Citizeny přeplácané a Seikama chybu neuděláš nikdy, i když to není má značka ), ale co člověk to názor, na to, co ti bude vyhovovat, musíš přijít jen ty sám.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...