Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Jo, Cube sem viděl

post-20025-026493700 1355347896.jpg

 

 

 

 

Snad už poslední dotaz, ta akce funguje tak, že si koupím kávovar a další serepetičky a potom ho zaregistruju na nespresso clubu a na základě toho dostanu ten voucher na nákup dalších kapslí za 800/1200?

Upraveno uživatelem Moty123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem rezky fanda Lattisimy. Mel jsem dva roky, nebo kolik, Citiz a Aerocino, ten jsem forwardoval clenovi fora s koupil Lattisimu po te, co jsem si ji omacal u kamarada. Nelituju, citim to jako vyrazny posun v uzrsfrendlinesu pozitivnim smerem. Tolik me dojmy. Tedy opacne od tech vyse.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad už poslední dotaz, ta akce funguje tak, že si koupím kávovar a další serepetičky a potom ho zaregistruju na nespresso clubu a na základě toho dostanu ten voucher na nákup dalších kapslí za 800/1200?

 

Když ten kávovar vybalíš, bude na něm nalepený štítek s výrobním číslem, půjdeš na nespresso.com, zaregistruješ se, zadáš tam ten kávovar, jeho výrobní číslo, datum koupě, místo koupě a vyplníš si voucher (buď ho budeš mít u kávovaru, nebo si ho vytiskneš). Nejjednodušší způsob, jak pak získat těch 800/1200Kč je naskenovat fakturu + vyplněný voucher a vložit tyto skeny na webu do připraveného formuláře. Během pár hodin ti to zaměstnanci potvrdí (u mě to trvalo asi 10 minut a to bylo asi 11 večer, jsou tam fakt nonstop) a ty tím získáš na svůj nespresso účet danou částku, kterou uplatníš při první objednávce. Kdyby se ti to nechtělo skenovat, tak to jde vyřešit poštou, ale o to déle bude celý proces schválení trvat.

Upraveno uživatelem m.n.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

leda pěšky kamaráde a za kolik, nemáš odkaz?

Nejsou od Nespressa, ale od německého Zacku.

Tady je něco:

http://www.e-zack.cz/priprava-napoju/24/

Kdyby se ti něco líbilo, měli bychom je mít skladem.

Já úplně zapomněl, že teď musíš pěšmo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

m.n. - díky, to zvládnu i s tím scanem:smile_anim:

 

 

našel sem tam tyhle, ale nevím nev4ím, nepřijdou mi moc praktické, múžeš mít 2 nebo 4 druhy kapslí, k dalším se, když to vždycky nevysypeš, nedostaneš, nebo se pletu?

post-20025-073602000 1355349519.jpgpost-20025-007492300 1355349529.jpg

 

 

A nebo tenhle, je to sice změť drátů, ale až to bude plná kapslí tak mi to přijde šikovný, což?

 

post-20025-078194000 1355349808.jpg

Upraveno uživatelem Moty123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je velká paráda, v podstatě U+Aeroccino3, ale pokupě hezky. Chápu to správně, že to má jen jeden přívodní kabel pro obě zařízení? Tedy že to aeroccino je napájené z té "podložky" s kávovarem? Umí ta plocha před výrobníkem mlíka nahřívat hrníčky? Pokud ano, tak není co řešit a jdu do toho...

Zadnej kavovar na doma ti nenahreje hrnicky rychlejc,nez kdyz je das na 5 sekund pod zhavou vodu v umyvadle.Nahrivani salku je na doma nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty maj i na mall.cz

 

A uz v tom litam taky, pravé sem dokončil první objednávku na nespresso.com a jsem za to rad:) vzal sem citiz s aeroccinem, 150+ na zacatek a hrnicky

Upraveno uživatelem Moty123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stojanky na h...o, ja to mam v sufleti v lince. jinak k tomu voucheru. volal jsem na info linku, kdyz jsem objednaval tu maestriu, pokud to beres primo z nespresso webu, staci, kdyz do objednavky napises seznam kapsli, co chces v hodnote toho voucheru nebo vic, a napises, ze uplatnujes ten voucher, a nemusis to vobjednavat nadvakrat jak kokot..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...