Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Návštěvník dlubix

Ještě se zeptám k nákupu - koukal jsem, že občas bývají akce, kdy k nákupu přístroje Nespresso dávají poukázku na kapsle grátis. Netušíte, kdy takové akce bývají ? 

 

Myslím, že jsem to takto vychytal před vánocema. Byla tam ještě sleva na Citiz, kterej mi po odečtu ceny kapslí vyšel na necelou dvojku  :goof:

 

Na tyhle akce se vyplatí počkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se zeptám k nákupu - koukal jsem, že občas bývají akce, kdy k nákupu přístroje Nespresso dávají poukázku na kapsle grátis. Netušíte, kdy takové akce bývají ? 

 

Párkrát do roka, u toho U jsem měl akci asi za 800,- a tuším, že někdy byla i za 1500,- a taky za dohození zákazníka bylo něco loni před vánocema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji pro začátek vyzkoušet skoro všechno :) Jinak piju nejvíce Kazaar a Arpeggio, sem tam Indriyu... Objednal bych ten Intense 10 pack, k tomu něco s příchutí... 

 

Discovery?? a limitku si nechtěl?

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já budu asi zatím s touto, jak to nazývají "Welcome offer 150 capsules" spokojen. 150 kapslí, to mám na 150 dnů :-) I když.....občas si asi dám dvě......pak něco manželka....něco návštěvy....no tak minimálně měsíc by mi to mělo vydržet :D

jj, měsíc...zlááátýýýý vóóóči. Jak jednou ochutnáš a propadneš, je to jako s hodinkama...je to běs! Je to běs!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přééésněěěě ! Já takhle naučil pít celou rodinu slivovici... Dnes nám ve třech nestačí pomalu  20litrů na rok...a to to manželka nemohla před dvěma lety ani cítit, natož se tak napít :) Tak blahopřeji k Nespressu a ochutnávej a vychutnávej (a stejně, pokud nejsi kávovej ignorant tak skončíš u ristretta a kazaaru  :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, rád bych poprosil o srovnání - odešel mi po letech kávovar na espresso a já přemýšlím, jak dál, neboť jenom moku pít nechci. Jedna z variant je i pořízení přístroje na kapsle, problém je ten, že jsem takto připravenou kávu nikdy nepil a nevím, zda-li má smysl vůbec někde zkoušet. Kávy typu Segafredo, Lavazza, illy a pod. považuju za hnus, co se opravdu nedá pít. Doteď jsem nakupoval kávy v malé olomoucké pražírně a dodnes jsem nic lepšího nepil. Když jsem se díval na ty kapsle, tak jedno espresso výjde na cca 9,- Kč (což je docela dost, když porovnám např. s čerstvou kávou z pražírny), ale člověk má být otevřený všemu, proto se ptám, zda-li se jedná o zajímavou alternativu, která je i svým způsobem pohodlnější, nebo hlavně povedený marketing? Složení se mi nikde nepovedlo najít (např. zda-li se jedná o čistou arabiku, s/bez přidaných aromat a jiné chemie), pokud někdo máte nějaký zdroj, budu rád. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...