Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Tak ve ctvrtek jsem koupil Delonghi citiz milk...pres vejkend jsem vypil asi 15 kafi a furt nevim,ktery mi chutna vic...navic se jeste zatim neorientuju v barvach,pokazdy cumim do ty brozury,co je co.Zejtra dorazi balik s kapslema,tak budu zkouset dal.Je to do dobry.

Odesláno

Si piš, že je to dobrý :) Já už jsem na tom tak, že když někam jedu, buď se pídím po kavárně s pořádným espressem nebo trpím. Minulý týden jsem byl 4 dny na kolech v Třeboni a za ty 4 dny jsem vypil jedno kafe za 55 korun v hospodě na náměstí, které bylo chuťově jakžtakž. Z instantních sraček se mi zvedá kufr, když je ultra nouze, radši vypiju turka. Asi si pořídím na Citiz taštičku a budu si ho vozit všude s sebou.

Odesláno

organicu já jsem rozmazlenej,doteď jsem používal Illy Iperespresso a to je velká kvalita.Jen jsem ho posunul do letní kuchyně a potřeboval jsem něco novýho a logicky mi vyšlo Nespresso,když to tady tak vychvalujete.

Odesláno (upraveno)

vobčas taky mlíkujeme tak na doma je tohle

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

na cesty sme pořídili tohle v kufříku a je to automatická součást jakmile jedeme někam přes noc, je to malý, do kubříku se vejdou i patrony,

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

akorát musím nějak pořešit hrnky, zatím vozím ty nespresso plastový kelímky v zásobníku na vodu, ale tohle by docela šlo

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

akorát mě by to stačilo bez podšálku

Upraveno uživatelem Moty123
Odesláno

jj, káva je součást mého života, kamarádi si ze mě dělaj srandu, protože kam přijdu tam držkuju když mi nabízejí pikolo, dycky raději říkám italské espresso, často mi na to odpovědí, takže pikolo a já jím řeknu, že pikolo neexistuje

nejvíc mě dostala paní v restauraci hostivařského golfu, když jsem řekl, že chci latte macchiato tak mi začala vysvětlovat že to neexistuje a že je jenom espresso macchiato a už sem byl zase za prudila:-))

Odesláno

tvl, ja si do svedska na ryby tahl nespresso, protoze to jejich kafe neni ani kafe. a v dubaji me nejvic potesil nespressovac na pokoji, skaknul sem si do dubai mallu pro ristretto kapsle, bo na hotelu byl vomezenej vyber a mel sem pokoj :D

Odesláno

Pouziva nekdo hlinikove thermohrnky, ktere se daji koupit na shopu Nespressa?

 

Neni to hlinik ale nerez, ja to mam v praci i na cesty je to super, nerozflakas to... mam ty mensi, espresso, jeste delaji lungo, ty jsem nazivo nevidel. Ale pije se z toho kavicka paradne, ja uz nic jineho nepouzivam...

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno

...na cesty sme pořídili tohle v kufříku a je to automatická součást jakmile jedeme někam přes noc, je to malý, do kubříku se vejdou i patrony,

....akorát musím nějak pořešit hrnky, zatím vozím ty nespresso plastový kelímky v zásobníku na vodu, ale tohle by docela šlo

 

To jsem rád, že nejsem jedinej magor kterej vozí kafe výlet :). Já na to použivám Pixie ve starším typu kufru.

 

Hrníčky jsem vyřešil Pixie nerez vakuovejma, teď na ně mají mimichidem nějakou slevu.

Odesláno

To jsem rád, že nejsem jedinej magor kterej vozí kafe výlet :). Já na to použivám Pixie ve starším typu kufru.

 

Hrníčky jsem vyřešil Pixie nerez vakuovejma, teď na ně mají mimichidem nějakou slevu.

jaká akce? furt chtěj 560 za 2, to je kurva dost
Odesláno (upraveno)

To jsem rád, že nejsem jedinej magor kterej vozí kafe výlet :). Já na to použivám Pixie ve starším typu kufru.

 

Hrníčky jsem vyřešil Pixie nerez vakuovejma, teď na ně mají mimichidem nějakou slevu.jaká akce? furt chtěj 560 za 2, to je kurva dost

 

-20% když je koupíš s tím novým Fortisiem. Je tam link přímo z reklamy. Ano je to furt dost, ale sou super :)

 

Tady je link, dá se k tomu dostat jen z newsletteru, přímo odkaz nemaj. Akce platí do 31.5.

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem prischera
Odesláno

-20% když je koupíš s tím novým Fortisiem. Je tam link přímo z reklamy. Ano je to furt dost, ale sou super :)

 

jen upozornuju ze toto jsou ty vetsi (lungo) salky, me prijdou idealni ty espresso... zadarmo to teda neni, ale myslim si ze vydrzi

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...