Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

efreeti: i kdyz citim z tveho prispevku silnou ironii tak jsem na to zvedavej taky.))) Zatim tam sypu takovy ty slaboucky sajrajty z testovaciho baliku. 

 

sorry jestli to vyznelo zle...zcela bez ironie by me zajimalo, jake druhy ti odbornici z Nespressa doporuci na latte.

Doma totiz jede nejvic prave latte, pritulka a navstevy v podstate nepijou nic jineho. Ja to obcas taky piju a strasne je mi lito tam davat moje oblibene druhy (ristretto, cubania, indria), tak na to taky pouzivam ty kapsle, ktere mi moc nechutnaji samotne, jelikoz v tom mliku se to jaksi strati, ze :) No tim sem vlastne prisel na to, ze v latte mi obecne chutnaji spis kapsle s mensi intenzitou, ktere jinak bez mlika nemusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Efreeti: u me bude asi taky problem s tim ze silnejsi druhy podelam cukrem protoze i kdyz jsem dost sladila ted jsem dost ubral tak neslazena kava mi nejede :/

taky kavu bez cukru nedavam,ale dobrej trinovej cukr je fajn.....ted si davam Arpegio:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja dal indii a s půl lžičkou cukru je to hodně fajn . A z pixie kalíšku se to pije samo :) 

 

BTW kdo by je chtel tak v butiku mají akci na 4ks za 640kč. Jsou to ale 4 různé barvy a bez míchátek 

 

Chtěl jsem i míchátka tak jsem vzal dva kusy u kterých jsou standardně, protože bych 4 ani nevyužil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakej jeten cestovní hrnek? je to kovový? nebo je plast?

 

Jinak jsem na US stránkách narazil na druhou řadu kapslí

attachicon.gifUS nespresso.JPG

 

To jsou kapsle pro Nespresso Business solutions, je to i v ČR, viz https://www.nespresso.com/pro/cz/cs/pages/commercial-coffee-capsule-range

Upraveno uživatelem busmil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou. Business solutions kapsle, nebo spíše polštářky, vypadají jinak. Tohle je kapsle na VertuoLine řadu. Jiný systém, jiné mašiny, jiná technologie přípravy kávy, diskutabilní posun, všechno o dost dražší, než OriginalLine, menší výběr káv. A nevím, jestli to zatím není jenom pro Státy.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...