Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Mi tu limitku nabízela včera slečna z Nespresso klubu telefonem...no ale až jsme si vyjasnili, že piju jen silnou kávu, tak zkonstatovala, že to mám sice zkusit, ale asi nebudu nadšenej. Prý teda chuť má hezky plnou, takovou jakoby prvorepublikovou (prý), ale silná není (taky je to nějaká 8 , že jo). Tak jsem taky zvědavej  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl dneska v butiku pokoupit nejaky kafe a zkusil tedy noveho Monsoona na miste a me to teda vubec nenadchlo- nechutnalo. Prislo mi to nejaky kysely. Takze Indrya, Dharkan, neco do mleka a pro zenu Caramelito :)

 

A naservirovala nam to do novych Touch kalisku a teda me se to moc libi. Mozna poridim dva k Pixie kaliskum :)

 

A jedna aktualni Indrya

 

post-22880-0-93842200-1428003503_thumb.jpg

Upraveno uživatelem shotik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kávu jsem si nedělal často. Fungoval normálně po deseti dnech jsem si chtěl udělat kávu a už jen vrčel, ale voda netekla. Řekl bych, ze je to ucpaný vodním kamenem, ale to neodvápním, když neteče voda. Bych ho i rozdělal, jen nevím jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odvzdušnit jsem dělal takto. Nechat prostor pro tabletu otevřen a spustit po cca 5-10 sekundách pak zaklapnout a nechat doběhnout. A je to. Když ne tak opakovat.

 

Odesláno z mého androidu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...