Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

ja si davam cca 6x na spicku michatka nespresso coz by ohlo odpovidat tak 1/4 - 1/2 kostky cukru, také mi přijde pak káva lepší . Proto si říkám zda nejsem moc úchyl. 

 

Na druhou stranu z mých cca 6 kostek v mládí to je asi kousnutelný stav .) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si davam cca 6x na spicku michatka nespresso coz by ohlo odpovidat tak 1/4 - 1/2 kostky cukru, také mi přijde pak káva lepší . Proto si říkám zda nejsem moc úchyl. 

 

Na druhou stranu z mých cca 6 kostek v mládí to je asi kousnutelný stav .) 

já myslím že nejdůležitější je jak to chutná tobě,já taky sladím a vím že bez cukru bych to nepil,prostě káva a cukr a k tomu hořká čoko s mentolem...to je nirvána :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kávu ani čaj nesladím vůbec. Miluju hořkou kávy a chuť cukru mi tam vyloženě vadí. Ale zajímavé je, že Nespresso Cubania mi chutnala více slazená a to dokonce celým tím malým sáčkem hnědého cukru, které k ní byly přikládané. Takový jihoamerický styl. Prostě výjimka potvrzující pravidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, myslel jsem že po zdařené reklamě Dolce Gusta ......" kapuččččíno, frapučíííno, ristreččino, a hlavně nezapomenout  čokočččíno,......nás Nespressařu je pra málo ale vidím že se počtem blížíme k nemale sektě ja frčím již asi 2 roky

a dostal jsem se do stavu .......že vypít šalek Nespresso kávy je taková vlastně povinost a cítím se někdy divně když si nedám alespon jedno Lungo Fortisimo a Espresso denně......nejlépe Fortissio Lungo jinak Arpeggio a hlavně Ristretto, Indriya. hau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyskusal niekto tie kompatibilne kapsule s primesou reishi ? Mam tu vzorky (slaba stredna silna), zevraj to dava kave zasadity charakter, co by bolo fajn.

Edit: tak som si spravil tu strednu. No neni to na nadsene vykriky o spickovej arome a lahodnej chuti, ale ako ranajkova kava k makovemu rozku vyhovuje a este k tomu je to aj zdrave.

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...