Jump to content

Recommended Posts

Posted
V 30. 5. 2022 v 15:32, filo-boxer napsal:

Po deseti letech bez ztráty kytičky se 115200 začaly předbíhat, i řekl jsem si, že je potřeba dopřát jim zasloužené údržby. A kde jinde, než v Onyxu, žeáno. Poštou se mi je posílat nechtělo, tak jsem si do uzlíčku sbalil nějaké buchty s mákem a kus chleba, osedlal můj věrný skůtr a vydal se na cestu. A při té příležitosti jsem se i trochu projel. Fajné to bylo.

To už je pěknej výlet :default_wink: a jak budeš řešit tesnění?

Posted (edited)

Tak jestli se nepletu, tak k origo těsnění (a jiným dílům) se oficiální cestou nedostanou, tak proto se na to ptám. A tesknění budeš taky muset vyřešit, pravda:default_biggrin:

Edited by sashator
Posted

V pohodě, jen jsem se zeptal. Třeba tesnění skla je dost specifický a přeci jenom při komplet servisu je přetěsnění základ. Mám GMTčka skoro osm let, tak to pomalu budu řešit, tak jsem zvědavej na tvoji zkušenost:default_wink:

  • 1 year later...
Posted

Na Chronomag chodím už zřídka. Občas mrknu do prodejního vlákna, vlákna Rolex a IWC a zase mizím. Ve fotografických bylo tohle pro mě vždycky jedno z nejvíce inspirujících. Tvé černé 115200 jsou prostě boží Rolexy, jednoduchý, bez čehokoliv zbytečného navíc a přesto z nich ta Rolex DNA jen stříká. Dokonce stále zvažuji, že bych si je také pořídil. v kombu s Dj 36 (silver dial) bych je měl jako takové hipster watch na denní nošení.
Zase něco postni prosím, jak vypadaly po servisu v Onyxu a aktuální foto.
Díky a měj se ! P.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • 1 year later...
Posted
V 13. 1. 2024 v 11:16, Chosef76 napsal:

Na Chronomag chodím už zřídka. Občas mrknu do prodejního vlákna, vlákna Rolex a IWC a zase mizím. Ve fotografických bylo tohle pro mě vždycky jedno z nejvíce inspirujících. Tvé černé 115200 jsou prostě boží Rolexy, jednoduchý, bez čehokoliv zbytečného navíc a přesto z nich ta Rolex DNA jen stříká. Dokonce stále zvažuji, že bych si je také pořídil. v kombu s Dj 36 (silver dial) bych je měl jako takové hipster watch na denní nošení.
Zase něco postni prosím, jak vypadaly po servisu v Onyxu a aktuální foto.
Díky a měj se ! P.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jejda, tohle mi uniklo. Po loňském servisu v Onyxu byly hodinky jako nové a i po čtrnácti letech šlapou jako Rolexky. Nic jiného nenosím, nic jiného nepotřebuju. Jedna z mála věcí ve kterých mám v životě jasno. 😅

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

  • Like 1
Posted
před 3 hodinami, Lukyn77 napsal:

Luky, nejsem sám kdo ti tohle "jasno" tiše a v dobrém závidí .... hele a copa to máš vedle žabek? novej pejsek?

Ano, nový pejsek, ale už pátým rokem. 😉 Malý rošťák s velkýma ušima. Corgi liznutý Fr. Buldočkem. 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...