Ivanhoe34 Posted June 2, 2022 Report Posted June 2, 2022 Zdravim musim povedat ze som sem chodil tiez rad... Vlakno o skvelych hodinkach a zivote s nimi...
sashator Posted June 2, 2022 Report Posted June 2, 2022 V 30. 5. 2022 v 15:32, filo-boxer napsal: Po deseti letech bez ztráty kytičky se 115200 začaly předbíhat, i řekl jsem si, že je potřeba dopřát jim zasloužené údržby. A kde jinde, než v Onyxu, žeáno. Poštou se mi je posílat nechtělo, tak jsem si do uzlíčku sbalil nějaké buchty s mákem a kus chleba, osedlal můj věrný skůtr a vydal se na cestu. A při té příležitosti jsem se i trochu projel. Fajné to bylo. To už je pěknej výlet a jak budeš řešit tesnění?
filo-boxer Posted June 2, 2022 Author Report Posted June 2, 2022 Díky pánové, vaše slova jsou motivující. @sashatorco máš na mysli? Onyx udělá kompletní velký servis i s renovací pouzdra a tahu.
filo-boxer Posted June 2, 2022 Author Report Posted June 2, 2022 (edited) @sashatortěsnění nebo tesknění? Edited June 2, 2022 by filo-boxer
sashator Posted June 2, 2022 Report Posted June 2, 2022 (edited) Tak jestli se nepletu, tak k origo těsnění (a jiným dílům) se oficiální cestou nedostanou, tak proto se na to ptám. A tesknění budeš taky muset vyřešit, pravda Edited June 2, 2022 by sashator
filo-boxer Posted June 2, 2022 Author Report Posted June 2, 2022 Tak třeba tam pasuje těsnění z Omegy? Nebo aftermarket? Nebo mají tajné zdroje v RLX? Nevím, neřeším.
sashator Posted June 2, 2022 Report Posted June 2, 2022 V pohodě, jen jsem se zeptal. Třeba tesnění skla je dost specifický a přeci jenom při komplet servisu je přetěsnění základ. Mám GMTčka skoro osm let, tak to pomalu budu řešit, tak jsem zvědavej na tvoji zkušenost
filo-boxer Posted June 2, 2022 Author Report Posted June 2, 2022 Jasně, v pohodě, mě vůbec nenapadlo, že by to mohl být problém. Zeptám se a uvidíme.
Chosef76 Posted January 13, 2024 Report Posted January 13, 2024 Na Chronomag chodím už zřídka. Občas mrknu do prodejního vlákna, vlákna Rolex a IWC a zase mizím. Ve fotografických bylo tohle pro mě vždycky jedno z nejvíce inspirujících. Tvé černé 115200 jsou prostě boží Rolexy, jednoduchý, bez čehokoliv zbytečného navíc a přesto z nich ta Rolex DNA jen stříká. Dokonce stále zvažuji, že bych si je také pořídil. v kombu s Dj 36 (silver dial) bych je měl jako takové hipster watch na denní nošení. Zase něco postni prosím, jak vypadaly po servisu v Onyxu a aktuální foto. Díky a měj se ! P. Sent from my iPhone using Tapatalk
filo-boxer Posted June 23, 2025 Author Report Posted June 23, 2025 V 13. 1. 2024 v 11:16, Chosef76 napsal: Na Chronomag chodím už zřídka. Občas mrknu do prodejního vlákna, vlákna Rolex a IWC a zase mizím. Ve fotografických bylo tohle pro mě vždycky jedno z nejvíce inspirujících. Tvé černé 115200 jsou prostě boží Rolexy, jednoduchý, bez čehokoliv zbytečného navíc a přesto z nich ta Rolex DNA jen stříká. Dokonce stále zvažuji, že bych si je také pořídil. v kombu s Dj 36 (silver dial) bych je měl jako takové hipster watch na denní nošení. Zase něco postni prosím, jak vypadaly po servisu v Onyxu a aktuální foto. Díky a měj se ! P. Sent from my iPhone using Tapatalk Jejda, tohle mi uniklo. Po loňském servisu v Onyxu byly hodinky jako nové a i po čtrnácti letech šlapou jako Rolexky. Nic jiného nenosím, nic jiného nepotřebuju. Jedna z mála věcí ve kterých mám v životě jasno. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. 1
Lukyn77 Posted June 24, 2025 Report Posted June 24, 2025 Luky, nejsem sám kdo ti tohle "jasno" tiše a v dobrém závidí .... hele a copa to máš vedle žabek? novej pejsek?
filo-boxer Posted June 24, 2025 Author Report Posted June 24, 2025 před 3 hodinami, Lukyn77 napsal: Luky, nejsem sám kdo ti tohle "jasno" tiše a v dobrém závidí .... hele a copa to máš vedle žabek? novej pejsek? Ano, nový pejsek, ale už pátým rokem. Malý rošťák s velkýma ušima. Corgi liznutý Fr. Buldočkem. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Lukyn77 Posted June 24, 2025 Report Posted June 24, 2025 hezký, toto letí ... ale na fotkách pořád takový štěně
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now