Přejít na obsah

Junghans Meister Handaufzug


MarvinX

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

uff: Že bych byl až tak dobrý obchodník? :)

 

Arthur N.: Ve skutečnosti jsou to prostě nádherné hodinky, a to neříkám jako prodejce hodinek Junghans, ale jako chronomagor. Já nevím co bych jim měl vytknout. Dýnko jsem musel vyfotit, strojek je moc hezky zpracovaný o to bych vás nemohl ochudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marvin: jak jsou na tom s přesností? Láká mě Chronometr, ale na něm se mi tolik nelíbí ručky a hlavně datum... Tyhle se mi líbí podstatně víc, ale bojím se "obyč" strojku.

 

No uvidíme jak to bude až si strojek víc "sedne", zatím dělá -2 sec / den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marvin: jak jsou na tom s přesností? Láká mě Chronometr, ale na něm se mi tolik nelíbí ručky a hlavně datum... Tyhle se mi líbí podstatně víc, ale bojím se "obyč" strojku.

 

mozna jen pro neprime doplneni: mam od junghansu od marvinx max bill automatic a delaji cca +1s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marvin: jak jsou na tom s přesností? Láká mě Chronometr, ale na něm se mi tolik nelíbí ručky a hlavně datum... Tyhle se mi líbí podstatně víc, ale bojím se "obyč" strojku.

Ceho konkretne se na nem bojis? Moje logika je, ze cim min komplikovany, tim je mensi riziko poruch...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Marvinovi jsem je mel pred chvilkou v ruce a muzu potvrdit, ze jsou jeste hezci nez na fotkach. Tak cista a nenasilna linie s jasnym odkazem na minulost je neco co me naprosto uchvatilo. Decentni oblekovky, tezko si predstavit neco elegantnejsiho. Uplne jsem se bal na ne svejma umastenejma rukama sahat... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20mm jsem také vyčetl v info o hodinkách,

ale ptal jsem se marvina na vzdálenost od jedné stěžejky k druhé (lug to lug)

 

Měřeno od středu jedné stěžejky ke středu druhé to vychází na 36,5 mm.

 

A koukám, že jsem včera špatně koukal :) a napsal jsem mylný údaj o přesnosti chodu hodinek, správně je + 2 sec / den, nikoliv - 2 sec/ den.

Upraveno uživatelem MarvinX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že mám jednu dobrou zprávu, Junghans vyslyšel naše úpěnlivé prosby a na celý příští týden nám zapůjčil kolekci hodinek Junghans a to včetně řad Meister a Max Bill. Takže jste-li někdo na tyto hodinky zvědavý, máte chuť si je prohlédnout a vyzkoušet jste srdečně zváni. Bohužel já se této akce nemohu ze zdravotních důvodů zúčastnit, vše bude tedy mít na starosti jedna hodná kolegyně, ale protože je tato akce neveřejná a kolegyně musí plnit i jiné pracovní povinnosti je potřeba si předem domluvit datum a čas vaší návštěvy. Proto vás prosím, máte-li zájem, napište mi zde soukromou zprávu a já vám pošlu podrobnější info včetně kontaktu na kolegyni.

 

Děkuji a míru zdar :)

 

Důvod editace: měkké a tvrdé i/y.

Upraveno uživatelem MarvinX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Takový hezký podzimní podvečer to včera byl, tak jsem si říkal, že bych mohl udělat pár náladových fotografií zlacené verze Meister Handaufzugů. Jedná se o o model 027/5201 http://www.hodinky-junghans.cz/spolecenske-hodinky/2030009-junghans-0275201-meister-handaufzug-4000897388089.html a o náladové podzimní zabarvení se postarala stolní lampička :)

post-727-038393200 1351072028.jpg

post-727-018822600 1351072035.jpg

post-727-014553900 1351072043.jpg

post-727-063558300 1351072050.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...