Jump to content

Marcus

Member_50
 • Content Count

  3,031
 • Joined

 • Last visited

About Marcus

 • Rank
  REHAUT

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Bydlí
  v kajutě
 • Fanoušek značky
  DOXA

Recent Profile Visitors

5,213 profile views
 1. Mě se líbí, že nekompromisně splňují zadání Kulate, velikost alespon 30cm, horni hranice cca 50 cm. (- skleněný číselník o průměru 290 mm) Rucickove. Zadne digi ani moderni odecitani casu psane slovy a podobne veci. Bily cifernik. Material (ramecek) musi byt kov. Zadny plast, zadne drevo. Muze byt ocel, hlinik, obecny kov atd. MUSI tikat! Tichy chod je vyrazeni z nabidky. Nesmi vypadat moc nadrazacky. Muzou byt bud jenom indexy, nebo nebo 3, 6, 9, 12 nebo i vsechna cisla, ale ne nejaka hamatna. Nesmi to vypadat zas moc jak nadrazni hodiny (to me mrzi
 2. Díval ses co má v nabidce IKEA? Co třeba tyto? Jsou nádražácké, protože mají kolej, ale to si nechej pro sebe [emoji2] A tikat přece nemůžou, protože nemají vteřinovkou. Takže splňují zadání.
 3. Katharině jsem to zlato ve slalomu přál. Dnes byla nejlepší. Fotku s hodinkami jsem nenašel. Ambasadorka zatím není. Pokud jednou bude, doufám, že to bude něco lepšího než sector [emoji16]. Ale doma má hodiny z rakouské manufaktury Alpines Holzbrett.
 4. Jo, jsou to ony. Ale píšou tam pánské ... [emoji2]
 5. Velikost vůbec nemusí být 44, ona bude malá, může mít ruku jak děcko. Zatím nic, co by sedělo. Asi to fakt bude něco z nákupního centra. Ale nosí je statečně.
 6. Včera jsem na to nepřišel, co to je. Nejdřív jsem myslel, že by to mohly být nějaké Cartier nebo Carl F. Bucherer, ale nic stejného jsem nenašel. Festina by byla v italské vládě docela trapas.
 7. Lucia Azzolina - dnes už bývalá italská ministryně školství
 8. Třeba je na tom fakt blbě a každá koruna je dobrá. Na instagramu je obzvlášť vidět, kdo musí za každou cenu pořád něco propagovat. To už je životní styl těchto jednotlivců.
 9. Agáta jak z plagáta [emoji2] (z instagramu ale to se nerýmuje)
 10. Mám to stejně. Pustí tě. Domů na občanku a zpátky na to potvrzení ze zaměstnání. Je ale dost pravděpodobné, že tě vůbec nikdo nezastaví.
 11. Ty rukávy jsou strašně krátké. To bych nemohl nosit. A takhle někde exhibovat s hodinkama taky nemusí být zrovna vždycky terno.
 12. Petre pomohli pořadatelé na úkor Mikaely. Na Laru tam bylo moc branek, ona potřebuje, aby to fičelo.
 13. Federica minulý týden 1., dnes 6.
 14. Já bych na to téma uspořádal mezinárodní konferenci. Žofín by byl adekvátně rerezentativní. Se svými příspěvky ve formě referátu se můžete zapisovat do pořadníku přímo zde.
×
×
 • Create New...