Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

Rozdiel bude tiez v tom, ze cez internet tie vone nevyskusas. Ale ja uz podla zlozenia zhruba viem co mozem cakat. Jedna z dvoch najvacsich sieti v SR dostala pokutu tusim 9 mil starých korun za to, ze s dodávateľmi sa dohodli, ze ceny vonaviek budú drzat vyssie pre konkurenciu. Dnes je internet na polovici toho co kamenne predajne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

kamenná prodejna znamená vyšší náklady oproti eshopu proto ten rozdíl,nic jiné bych v tom nehledal

tak jako v jiné spoustě zboží

 

Jasný. Chápu, že jim tak chodí spousta lidí, co jim vyplácají testery a pak si to koupí na internetu, ale jen se mi zdál ten rozdíl dost velikej. To asi risknu ten nákup přes net a když mi to nebude vonět tak to dám někomu v rodině....

 

Pamatuju časy, kdy byl rozdíl cen na internetu a v kamenných obchodech kolem 20%, ale dnes se ty nůžky rozevírají čím dál více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat - u nás v maloměstě je taková malá parfumérka. Ceny asi +60% oproti internetu. Chtěl jsem se zeptat ( asi je to blbost) - je možný, že by tam měli ty parfémy nějaký lepší ? Nebo to na parfemy.cz nebo parfums.cz je úplně to stejný ?

 

Taky existují fóra, stejně jako tady, kde jsou ti schopni poradit s výběrem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mate taky nekdo tak agresivni pot, ze temer vsechno na vas za 5 minut voni jako obycejna mydlova voda? Co pouzivate?

 

Na me funguje Hugo Boss No.6, ale uz bych taky rad neco noveho a litat po parfumerce a zkouset 300 parfemu, ktery z nich jak mydlo nebude, me moc neba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mate taky nekdo tak agresivni pot, ze temer vsechno na vas za 5 minut voni jako obycejna mydlova voda? Co pouzivate?

 

Na me funguje Hugo Boss No.6, ale uz bych taky rad neco noveho a litat po parfumerce a zkouset 300 parfemu, ktery z nich jak mydlo nebude, me moc neba

 

Otázkou je kam vůni "aplikuješ", místo hodně ovlivní výdrž. Každopádně by asi bylo nejlepší používat nějakou kořeněnou. Zkus třeba Dior Fahrenheit, takovou pánskou klasiku... 

Dior_Fahrenheit.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě nenapadlo, poněvadž žádný nemám. :)

 

Krk a ksicht standardně, předloktí a zápěstí snad u ženských. Nebo nejsem správný metrouš? A kde jinde ještě?

 

Není už "metrouš" trochu přežitek? Na oblečení? Každopádně vůně, voní jinak na zmíněném oblečení tak jinak na těle. A dokonce i u různých lidí voní jedna vůně rozdílně. Tělesná chemie dělá hodně. 

 

Na lemroucha :-)

 

Kreativitě se meze nekladou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o vikosi jsem zkusil Fahrenheita.. kdyz jsem po 5 minutach dal slecne prodavacce chichnout, v co se to na moji ruce zmenilo, malem natahla backory :D

 

Nic příjemného. Jsi si jistý, že jsi jí dal přičichnout opravdu k ruce?  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už 10 let používám Baldessarini od Bosse, zatím jsem nenašel nic, co by mi víc vonělo.

 

Baldessarini_hugo_boss_enl.jpg

 

K tomu vždycky točím jednu dvě další vůně na střídačku, aktuálně Kouros od YSL a Gucci by Gucci.

 

EDIT: koukám, že už jsem to psal i v lednu, nevadí, aspoň je vidět, že nekecám... :D

Upraveno uživatelem m.n.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už 10 let používám Baldessarini od Bosse, zatím jsem nenašel nic, co by mi víc vonělo.

 

 

 

K tomu vždycky točím jednu dvě další vůně na střídačku, aktuálně Kouros od YSL a Gucci by Gucci.

 

EDIT: koukám, že už jsem to psal i v lednu, nevadí, aspoň je vidět, že nekecám... :D

Ten je super (jako spousta dalších).

Teď jsem jasnej z Terre d'hermes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o vikosi jsem zkusil Fahrenheita.. kdyz jsem po 5 minutach dal slecne prodavacce chichnout, v co se to na moji ruce zmenilo, malem natahla backory :D

Nic si z toho nerob. Setci to ospevuju ale ked som si strekol na skusku smrdelo to jak...jak...no proste hrozne to smrdelo na mne. Skratka hnus. Ale propaganda funguje, takmer som uveril :)

Za mna na leto Clinique Happy a teraz rozmyslam nad Trussardi ... zabudol som aky, taka dreveno-kozena vona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parfémy od H?rmes si chválí spousta lidí, jenže mi spíše příjde, že je to tak kvůli samotné pověsti značky a taky určitého pocitu "vyššího" luxusu, které jejich parfémy dodávají. Než aby byly opěvovány opravdu pro jejích vůni. Každopádně Hugo Boss (Bottled) je taková pánská klasika, která neurazí nenadchne. A najít si tu pravou vůní je téměř stejné jako s hodinkama. Je to běh na dlouhou trať.

 

Pořád zastávám to, že muž co má na rukou hodinky, kterým předcházelo několika hodinové vybíraní by měl vonět :)

 

Vzpomenete si co jste používali jako mladí? Vůně které už dnes nejsou k sehnání....Můj otec třeba používal vůní od Atkinsons Rockford

mFtTC54PsZGc78SOXIURTsw.jpg

Upraveno uživatelem Adam G.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...