Přejít na obsah

dotaz na Nomos


Slevin

Doporučené příspěvky

Ahoj,

není tu někdo vlastníkem hodinek Nomos orion (35mm), Nomos orion datun(38mm), Nomos club datum (38,5mm) nebo nomos club automat(40mm)? Já jen jaký rozměr vám přijde ideální na dené zápěstí. Případně, jestli nemáte fotky, jak vám sedí.

Já mám 18cm, tak jestli není od nomosu 40mm příliž. Mají dost dlouhé nožky.

Díky

Slevin

 

P.S. takhle mi sedí Nomos club (36mm)

post-3461-078474400 1337803648.jpg

post-3461-007627400 1337803670.jpg

post-3461-091472700 1337803690.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Zdravím,

trochu to tu oživím - pokud by tu někdo z osazenstva vlastnil 35mm Tangente a byl by mi je ochoten ukázat naživo, byla bych mu velmi vděčná. Váhám mezi 33 a 35 a výlet do Německa bych raději uskutečnila až přímo nákupní :). Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

trochu to tu oživím - pokud by tu někdo z osazenstva vlastnil 35mm Tangente a byl by mi je ochoten ukázat naživo, byla bych mu velmi vděčná. Váhám mezi 33 a 35 a výlet do Německa bych raději uskutečnila až přímo nákupní :). Díky.

V Glashuette v prodejne Nomos budou mit urcite na vyzkouseni oboje. 33 na skvelem semisovem remenu si ve Vidni zkousela moje zena a mrte ji slusely. Je fakt, ze ma ale opravdu drobnou ruku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

V Glashuette v prodejne Nomos budou mit urcite na vyzkouseni oboje. 33 na skvelem semisovem remenu si ve Vidni zkousela moje zena a mrte ji slusely. Je fakt, ze ma ale opravdu drobnou ruku.

v Glashütte u nádraží je na vyzkoušení vždy celá modelová řada v několika barevných, rozměrových, nateriálových a tahových/řemenových variacích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po letech...

Zdravím pánové, nenašel jsem teď rychlým prohlédnutím vhodnější vlákno... Nevíte, kde by se dal v ČR obhlédnout a vyzkoušet Orion 35mm? Asi stejně zkusím Dušáka, ale tam teď vypadají, že 35ku nemají. Je ještě nějaké jiné místo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, nenašel jsem teď rychlým prohlédnutím vhodnější vlákno... Nevíte, kde by se dal v ČR obhlédnout a vyzkoušet Orion 35mm? Asi stejně zkusím Dušáka, ale tam teď vypadají, že 35ku nemají. Je ještě nějaké jiné místo?

Nomos Shop Glashütte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, to vlastně není špatný nápad. Koukám, že Glashütte je i kousek od Drážďan, to by mohl být prima výlet.

Jistě, už tu ve vlákně proběhlo i pár návrhů co s volným časem. Festung Königstein, Bad Schandau...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...