Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

Stalo sa presne to, co som cakal.. kazdy si vybral z mojho prispevku jednu vetu a k nej dal nejaky koment.. moj prispevok berte cely taky aky je.. nic viac, nic menej.. moj nazor na toto vlakno.. z ktoreho sa v poslednej dobe neda nic rozumne dozvediet.. len to, aka je znacka Invicta shit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze je to presne o tom, jak uz tady nekdo uvedl, kazdy si koupi, co se mu libi, prece nebudu nosit neco, jen proto, ze je to znacka ale ve skutecnosti se mi to vubec nelibi, treba tyhle modre invicty jsou fakt nazivo krasne, dokonce mi je pochvalil jeden sberatel hodinek, ktery hodinky nenosi, jen je nakupuje a prodava a vsechny modely ma ulozene v sejfu, jinak mi je chvali uplne vsichni, jeste jsem se nepotkal s nekym, kdo by rekl, ze se mu na me nelibi...nerikam to proto, abych si je obhajil, vzdyt staly par baku, chtel jsem jit znova do citizenu, ale pujdu do nejakych drazsich hodinek znacky invicta( mysleno kolem 1000e), pac v teto cenove relaci se mi vzhledove moc znacek nelibi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

treba tyhle modre invicty jsou fakt nazivo krasne, dokonce mi je pochvalil jeden sberatel hodinek.....

 

Bodejť by se ti nelíbily, když je to kopie Rolex Submarinerů. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neodolal,vytáhl je ze skříně spolu s vercajkem,rozhodil je,vyndal co tam má být,ale už nedrží,vrátil do původní podoby,kleštičkama poupravil pojistku spony,takže maká jak už měla od začátku.bylo mi líto toho strojku,japonec maká a podává slušný výkony kolem + -  8 vteřinek,ale asi to zase rozeberu a strojek si zachovám.

Nikdo vám nebere to,že se vám líběj,proč už by je někdo kupoval,kdyby se mu nelíbily.To je totiž ten jedinej důvod,proč je koupit.Víc důvodů toto rozhodnutí bohužel nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze 2 sec za den je dobe na takovy "shit" ne, proctete si vlakna renomovanych znacek a o tak nizke odchylce se moc lidi nezminuje, ale jo, voni maj ten motor lepsi a treba i svuj, jeste k memu znamemu sberateli, treba ty citizeny mi sepsul jak svin........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak sběratel musí bejt taky dobre řízek...sepsuje hodinky od Citizenu, firmy se stoletou hodinářskou tradicí, hromadou patentů a zajímavejch technickejch řešení, a vychválí skládačku od Invicty, ve kterejch není vlastního hodinářskýho řemesla ani ťuk a i ten design je do puntíku obšlehlej.:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak, rizek to je, mit v hodinkach sedm micu a nenosit ani jedny a to nikdy za poslednich 20 let, to chce poradny kus rizkovstvi, v tuto chvili jsem se bavil o designu a kvalite provedeni, ne o tom, co kdo kde dokazal, to je jina pisen, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NH35A seiko

Děkuji za odpověď,už jsem se nějak ztratil  o jaký model se přímo jedná,no o další důvod víc,proč Invictu.Některé mají skvělej automat od Seika,ty dražší i Etu.Nemohla by eventuelně se strojkem rovnou kupovat i pouzdra a tahy?Jenom takovej nápad,vim,to slovo je líbí.Sám jsem ho tu již také použil.Beru zpět.Když se na to podívám z opačného konce,je to vlastně dobře.Zvyšují se prodeje a ona si je Invicta stejně z valné části bude sama signovat,takže nic proti ničemu.Tak proč sakra má Steinhart problémy s dodávkou Ety?Ale to už sem zase nepatří.

 

Já právě myslim,že mít v jedněch hodinkách sedum míčů a nosit je pořád je to řízkovství.Bejt zapálenej sběratel hodinek a žádný nenosit mi spíš přijde divný.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni to sedmicka v jednech hodinkach, a sberatel jsem napsal, jen proto, ze jsem nevedel, jak to popsat, on sbira i mince, medaile, znamky, obrazy a jine veci, a mimochodem ma sbirku  hodinek, ktere semtam proda jine zase koupi a tak dokola, ze by tomu nejak holdoval se mi nezda.....myslim, ze v mincich a znamkach ma ulozeno mnohem vice penez. kdyz jsem se s nim naposledy o tom bavil, rikal mi i ty znacky ale to uz si nepamatuju co to bylo, nezajimalo me to......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si pred casom kupil tieto: Invicta 3045. Denne nadbehnu 5 sekund. Maju strojcej NH25A. Ked som si tu pytal radu ako ich cez noc polozit, aby isli co najpresnejsie, tak som tu dostal odpoved, ze mam po nich tresnut kladivom.. :)

post-23562-0-76909700-1390661142_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A prave to je smutne.. pride sem clovek co Invicty ma, v nadeji, ze sa dozvie nejake informacie, precita si skusenosti inych a bohuzial sa docka len prizemnych reakcii od niektorych clenov.. co tu napisu prispevok, len aby bolo.. to potom nema vyznam sem vobec chodit..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...