Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po měsících...

Ahojte všiml jsem si že tu pár lidí má pro divers od invicty. Jak jste s němi spokojeni? Myslíte že udělám lépe když koupím tyto než třeba Seika 5tky? Díky moc za názor

Upraveno uživatelem darcerap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divers od Invicty je stejne presne urcujici jako petky od Seika. Hod sem oba konkretni modely a pak se muzem bavit. Kdyz to bude automat, tak v tech Invictach stejne bude pravdepodobne strojek Seiko. Takze ber to, co se ti vic libi. Jen moc nepocitej, ze Invicty ti tu nekdo pochvali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Já taky nepočítám. 😉

Dneska mé nejlevnější ( a fungl nové) shity.

Kontroverzní (mercedes ručka, ochrana korunky,...ale aspoň ne luneta ala RLX). Včera mi přišly, za 1,5k vč. PPL,  se Seiko strojkem, navíc bílý cifr, který ještě nemám, ...no, neodolal jsem. Za 18h udělaly mínus 3 sec. Na lítačku dobrý.

image.png.8169066d2b5fa9df0b2cbd0b88b7dd35.png

Upraveno uživatelem Kamil.K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsíci...

...opět přispěji do vlákna., kam kromě mě už téměř 3 roky nikdo nepřispívá (a asi to ani nikdo nečte;-)))...téměř měsíc od koupě s krátkými přestávkami na ruce, čili mě tahle srágory na lítačku docela baví.

Za ty prachy nejsou ani špatně udělané (až na hrubší brus shora na nožkách), strojek NH 32 A (čili Seiko 4R 35), lícující indexy a luneta..., takže pohoda. 

75788A44-6906-484A-AB6E-CABF25B7DF0B.jpeg

Upraveno uživatelem Kamil.K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...