Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

Tak sľúbil som, že keď už budú doma invicty a budem mat čas tak spravím zopár fotiek. Takže jedne sú invicta russian diver a sú to skeletony. Priznám sa že po skeletonoch túžim už niekoľko rokov, stále ak som mal možnosť tak som si ich obzeral po predajniach a sledoval ten krasny tlkot srdca , konežne som sa dočkal. Už som to spominál ale tak napišem to este raz tu aby to bolo pohromade od tých klasickych russian diver od invicty maju korunku na druhej strane, nosim hodinky na lavej ruke tak aby mi ta vycievajuca korunka neprekazala pri ohybani zapasia, dalej bezne invicity maju 53mm v priemere tieto len 47mm co na bezne nosenie mi uplne vyhovuje, /este spomeniem ze zapastie mam 19 - 19,5 cm/. No a druhe su invicta venom, tieto hodinky som zazrel prvy krat na youtube na jednom videu, strasne sa mi zapacili, ale trosku som sa bal tej velkosti ake su v reale ako budu sediet na ruke atd atd. Nastastie v meste mame jednu predajnu s invictami a mali tam aj venomy neboli to presne tie iste /kozeny remienok a inej farby lunela/ ale nazivo vyzerali neskutocne dobre a tak ako vyzerali tak dobre sedeli aj na ruke, co pred vyskusanim by som tvrdil urcite opak. Vodotesnost maju 1000 m takze vhodne aj do vody aj na potapanie a sklicko flame fusion. Fotky su robene len s mobilom tak snad sa budu pacit  :)

post-27926-0-23618100-1367239767_thumb.jpg

post-27926-0-80298600-1367239771_thumb.jpg

post-27926-0-33654900-1367239781_thumb.jpg

post-27926-0-22297900-1367239802_thumb.jpg

post-27926-0-28809300-1367239807_thumb.jpg

post-27926-0-76408700-1367239812_thumb.jpg

Upraveno uživatelem johny5kepi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu sem to tu promazal, poprosil bych bez OT - jsou to m.dky, ale zakazany tu nejsou, frantiku, maroshu, instante a spol, vyserte se na to, chlapci trebas casem prohlednou, trebas ne, ale nebudem jim do toho kecat..

:lol2: statočne si to premazal, ale za tento koment dík  :notworthy:  si ma potešil a zabavil... :newyear:

F.

 

PS: Snáď mi to nezmázneš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

attachicon.gifrelogio-invicta-1248-prodiver-limited-edition-pronta-entrega_MLB-F-3879353382_022013.jpgattachicon.gifP5086109.jpgattachicon.gifpdt-1.jpgattachicon.gifP5086116.jpg

 

tu he pár fotiek z jednej stránky,vyzerajú na týchto fotkách lepšie ako na mojich :D fotil som mobilom.. :/ spravím ešte fotku na ruke,ale tá bude na nič myslím, nemám moc veľké zápästie takže bude to vyzerať divne.. preto ich zatiaľ nenosím a rozmýšľam či vôbec budem  :eek:

To je nádhera to modré lumi.  Co mě ještě uplně dostává jak má u modelu SEA HUNTER INVICTA vzadu ten lodní sroub. To je krása a a velmi originální nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Invicta fanúšikov :)

 

nedávno som pozeral aké novinky má invicta a našiel som medzi nimi limitovanú edíciu Pro Diver s keramicko - volfrámovým náramkom.. tak som si jedny objednal a pred týždňom prišli,tak pridávam pár fotiek.

 

attachicon.gifRnTj0_NDgZfq8vT0t8LPSWiL4bnnbRddfsteUVYB6wM.jpegattachicon.gifqBsYiPTsAyZkmjIUiPJ1pcpxxgLPdzdRYdiM_JL8-Lo.jpegattachicon.gif2wIHzwMrbmQ8f1-SIDHScy877IWS5IYsmnTRuRXBoWU.jpeg

 

ospravedlňujem sa za kvalitu fotiek, keď budem mať k dispozícii foťák spravím lepšie a kvalitnejšie

To jsou quartzky? Za 200 baků docela dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve své podstatě se mi nikdy nepodařilo safír rozflákat, u jednoho mám trošičku sraženou hranu (Rolex) a byl jsem rád, že to odneslo sklo a ne luneta :)   Minerál jsem rozbil.

Co se tvrdosti vs. křehkosti týká je fakt, ale to, že se safír proklamuje jako "o tolik křehčí než minerál" má imho souvislost s tím, že Seiko ani do drahých potápek safír nedává a propaguje minerál s tvrzenou vrstvou. V praktickém životě je to asi trošku jinak ;) ono to moc lidí nezkouší - v identických podmínkách dát ránu do skla a čekat, co bude :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Seiko ani do drahých potápek safír nedává a propaguje minerál s tvrzenou vrstvou...

 

Nemá to spíše nějakou souvislost s tím pro jaký účel jsou hodinky primárně určeny? Např. Seiko Marinemaster safír nemají, ale mnohem lacinější Spirity ano. Třeba se safír ve větších hloubkách chová jinak než tvrzený minerál, nevím, proto se ptám a uvažuji nahlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Hardlex není minerál pokrytej vrstvou safíru, je to chemicky vytvrzený minerální sklo. Minerální sklo pokrytý safírem se jmenovalo sapphlex a Seiko už ho myslím vůbec nepoužívá. Důvodem bude mimo jiné asi i pokles ceny safírovejch skel, sapphlex se jim pak nemusel vyplatit.

 

2) U MM bude jeden z důvodů i to, že se tam Seiko chce vytáhnout s tím, že jsou to od hlavy až k patě hodinky z jejich dílen...a Hardlex je jejich patent.

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Hardlex není minerál pokrytej vrstvou safíru, je to chemicky vytvrzený minerální sklo. Minerální sklo pokrytý safírem se jmenovalo sapphlex a Seiko už ho myslím vůbec nepoužívá. Důvodem bude mimo jiné asi i pokles ceny safírovejch skel, sapphlex se jim pak nemusel vyplatit.

 

2) U MM bude jeden z důvodů i to, že se tam Seiko chce vytáhnout s tím, že jsou to od hlavy až k patě hodinky z jejich dílen...a Hardlex je jejich patent.

No vida, díky za korekci - ten "inhouse" důvod u MM je velmi pravděpodobný, tak mě napadá, není něco podobného i u Rolád a antireflexu ? :) (i když nové Daytony už mají)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu mne zaráží ta kmplikovanost - proč by někdo vyráběl minerál pokrytý vrstvou safíru, a jak se takové "dvojvrstvé" sklo asi chová v praxi....?
předpokládám, že to už by bylo levnější vyrobit celé sklíčko safírové - je to beztak průmyslový safír a jeho výroba nebude už dnes tak drahá, tedy ve s rovnání s komplikovanou výrobou dvovstvého skla...
ale nevím, jen si to tak představuji - pokud má někdo přesné informace a znalosti v této věci, nechť nám to zde objasní, než takto spekulovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...