Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

zboží.cz

ty horní, tj prodejce je hodinky-naramkove, ti osobně doporučuji. Prodejce je Jasio, osobně se známe - férový přístup zaručen.

Kdybys sháněl nějaké, které nemá, dej mi echo.

 

Diky za tip,ale kdyz se podíváš,tak je to jiny typ,jina barva a maji gumovy pasek. Ja bych rad radeji presne ty cerno bile,protoze to jsou snad jedine pekne od INVICTY pro me.

I kdyby je objednal,tak by zalezelo na cene, popripade bych sel i do techto

na ebay se nedavno prodali za 65 dolacu. Kdyby byla podobna cena beru to :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Tiež mám doma jedny Invicty, model 7233, priemer 46 mm a váha 186 g.

 

Majú strojček Miyota, jednostranne otočnú lnetu, šróbovaciu korunku a WR 200M, priehľadné dýnko...

 

Hodinky sú masívne, majú svoje muchy a je pravda, že som ich kupoval na začiatku svojej chronocesty kvôli veľkosti na "ochutnanie"...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo nějaké ověřené stránky v USA, kde by se daly hodinky Invicta objednat?

 

namátkou třeba www.amazon.com

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

amazon znám, ale nevím, zda je to obchod nebo něco jako aukro? Jak je to tedy? Máš už nějakou zkušenost? Je zárukou, že mně nedorazí nějaký fejky?

 

kupuji na amazonu bezne, fejky ti zadny neprijdou, je to provereny mezinarodni obchod s vybornymi referencemi. Neni to aukro, u nas je s tim castecne srovnatelny mall nebo kasa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doprava zdarma bude pravdepodobne jen pro USA, je to v podminkach prodejce(bacha dost obchodu do CR ani neposila, uvidis az potom co je das do kosiku a budes chtit koupit). CLO se neplati, DPH je kolem 20%, Postovne na hodinky vetsinou pod 20$ - takze odhadem bych rekl ze vyjdou na 14500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak už jsem taky v klubu! Moje Venomy 5733 jsou taky doma! Max spokojenost!

 

Venomy jsou všeobecně velmi zajímavé hodinky, jen mne zaujal ten poyurethanový řemínek - netahá to za kůži při váze pouzdra hodinek? Venomy jsou velmi těžký kus železa. Já osobně po zkušenosti s polyurethanem u Subaqua Noma IV bych už nic jiného než ocel nebo kůži nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...