Jump to content
Sign in to follow this  
obchodnik-o3

Panerai

Recommended Posts

Barva je veci vkusu. Ale ta cibulovita korunka je z vlastni zkusenosti na 47mm modelech neprijemna. PAM 249 jsem dal pryc, protoze jsem mel od ni porad rozskrabany hrbet zapesti. A to jsem ty hodinky mel jinak moooooc rad...

Na stopkách je ta modrá rafika vkusná, malá modrá vteřinovka na tisícovkových modelech už mi přijde trochu infantilní - ale tohle už je hnus :(

Vystihnul jsi to naprosto přesně, Radku;-) a ještě k tomu za 10k? uff

Ahoj všem,

Mate někdo Pam00422???

Zajímalo by mě par věcí....

Dík

Californii môžem , bez dátumu super , voľnočasovky jak víno ale budú za raketu odhad 200 +

Nejlepsi jsou ty lumi bonbonky

d7f34029c5446bd4b7627dda39ff75e5.jpg

Zajimalo by me, jestli tech 40 litru jeste poleze nahoru, kdyz jich bude jenom 33 ks.

Jak se mi vetsina tech carbontechu nelibi, tak tohle me bavi moc.

Cena u techto za40 nevim, v cene je i vycvik u italskejch armadnich potapecu;-))

ale ty ?obyć? za 20k asi nahoru pujdou, to verim ze joo;-)

Edited by tikzot

...

ale ty ?obyć? za 20k asi nahoru pujdou, to verim ze joo;-)

No to si prave nemyslim. Jaky je duvod, aby sly nelimitky nahoru?

Sly už je v zaslouženém důchodu a tahle "PR výzva" bude v rukou novodobých "italských údržbářů".

Product-placement, díky kterému se kdokoliv mohl pouhou koupí "limitkových" hodinek identifikovat s dlouhodobě populárním akčním hercem byl jedna věc, riskovat zostuzení/utopení kteréhokoliv ze 33 facebůčkujících zpovykanců "hledajících zážitek" je úplně jiné kafe. A na rovinu: To že někdo uvalí cenu menšího auta za káčkání v bazénku s anonymními opálenými potapěči z něj dnes žádnou hvězdu neudělá - leda by šlo o součást nějaké propracovanější mediální show, spojené třeba s hromadným potopením 33 vysloužilých kocábek, k příležitosti Brexitu v pronajatém egyptském přístavu. Pak by šly i "nelimitky" na dračku, teda mimo UK  :sweatdrop:

PS: Karbonovej laminát bych ještě zkousnul, ale ten zelenej gumák je fakt ubohost. Za ty prachy klidně mohli vymyslet frajeřinu á la "Oysterflex", ne smrkanec jak od fejkovejch Casií z tržnice...  :thumbsdown_anim:

No to si prave nemyslim. Jaky je duvod, aby sly nelimitky nahoru?

Tak oni to budou nelimitky ale limit mit budou nee;-)? Ja vim ze ty posledni carbotechy byly taky vyprodany hned a jejich cena je dnes dvounasobna.