Přejít na obsah

Pračka


zid

Doporučené příspěvky

ono jestli je to AEG, Elektrolux, Siemens či Bosh je úplně jedno všechno to sjíždí z jednoho pásu v Maďarsku......ale já osobně z toho mám rád Bosh a doma máme pračku z řady Silence Perfekt myslím že splní všechny tvé požadavky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jestli to nebude vadit zakladateli vlakna, tak bych se pridal taky s dotazem: potrebujeme poridit susicku, ale stavajici pracka ma plneni zeshora, takze bude nutne koupit i pracku s prednim plnenim a oboji umistit nad sebe (do vyraznejsich stavebnich uprav umoznujicich to dat vedle sebe se mi rozhodne nechce). mate tip na takoveto reseni? cenovy limit celkem bych videl na 35kkc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kupoval mati ted pracku a nakonec vyhrala bozena s petiletou zarukou http://www.elektropankrac.cz/pracky-s-prednim-plnenim/34-waq-28341.html

jinak ja mam doma aeg pracku a susku komplet pres tri roky a zatim supr, pracka a suska. miele sem hodne chtel, ale jeste se sem tam stehuju a tahat ty 100kilovy kurvy se mi fakt nechtelo, takze az do finalniho bydleni poridim miele nafurt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kupoval mati ted pracku a nakonec vyhrala bozena s petiletou zarukou http://www.elektropankrac.cz/pracky-s-prednim-plnenim/34-waq-28341.html

jinak ja mam doma aeg pracku a susku komplet pres tri roky a zatim supr, pracka a suska. miele sem hodne chtel, ale jeste se sem tam stehuju a tahat ty 100kilovy kurvy se mi fakt nechtelo, takze az do finalniho bydleni poridim miele nafurt :)

 

Sibiri ty si porid gagenau miele je pro tebe jako kdybys nosil tissoty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám odstrašující zkušenost se sušičkou LG, máme pračku LG, proto jsem pořizovali sušičku stejné značky, zatímco pračka funguje v poho už šestým rokem, sušička je po dvou letech na odpis, brutálně při sušení hrčí a poslední dobou se občas uprostřed cyklu zastaví a chce vyčistit filtr, což ale stejně nepomůže a musí se úplně vypnout a nechat vychladnout... takže nás brzy čeká investice do nové sušičky suicide_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...