Přejít na obsah

Pračka


zid

Doporučené příspěvky

Frantisku, segre odesla pracka a opravar rikal, ze za to muze detsky prasek, ze prilis peni a postupne pracku znici. Vis o tom neco, muzes neco doporucit?

 

Vodní kámen, ten vám zabil pračku..dětsej prášek je nesmysl..tedy pokud není myšlen prášek z děti :-)) já bych to postavil na Boschi, WAQ 2446KBY, pračka která má spešl programy pro dětské prádlo konzultace ceny po sz :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahojte

tak nam po 18 letech odesla take

pracka

jsem docela bezradny,nabizi se toho spousty

pozadavky - mozna scestne - nerezova vana? dela se to vubec jeste

odlozeny start,vazeni pradla,1400 ot pri zdimani a vice,v ramci dobre vypraneho pradla setriva jak na vodu,tak elektriku

par zakladnich pracich programu

 

jsem ochoten investovat max sumu 13 000kc

 

a ted prosim Frantisku nebo ostatni poradte,

co jsem shledl,v teto cenove relaci jsou AEG,WHIRPOOL,mozna nejaky BOSH

ale tech modelu,ruznych nesmyslnych funkci

 

prosim HELP ME

muzete mi psat na dabliczek@racom.eu

dik moc

 

napiš prosím do SZ, proberem to konkrétně,,možností je spousta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My máme doma vlastně všechno od Elektroluxu. Vše zatím fungovalo na jedničku, resp. tak, že jsem o tom nevěděl, vyjma nějaké výměny filtru v digestoři.

 

Jedinou vyjímkou je právě pračka. Když funguje, je vše ok, přímé sprchování a všechny vymoženosti. Pak se ale rozhodne, že vyhodí na displeji nějakou chybu, cvakne relátko a dál přes to nejede vlak. Poprvé se to stalo asi po půl roce provozu. Přijel technik, resetoval pračku (tuším že notebookem, já u toho nikdy nejsem) a zase to jelo třeba půl roku bez závady. Takhle se to táhne, pračka je 4 roky stará, čili dva roky po záruce a závada stále není odstraněna.

Pravdou je, že opravář přijede třeba do dvou dnů od zavolání a zatím vždy peníze odmítal, ale mám z toho takový nepříjemný pocit, že ten stroj v pořádku není.

 

Vizuálně a rozmístěním ovladačů a velikostí a barvou displeje je takřka totožná s tou, co tu postoval African, jenže je to od Elektroluxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flexi zona je poměrně zajímavá věc, jenom v případě, že pužíváš nádobí různého tvaru a charakteru, ve skutečnosti neni uplně flexi a má tři, resp. čtyři zony které se zapínají samostatně, závislé na modelu...

Díky za reakci, s těma zónama u Flexi počítám. Jinak by si Siemens EH 675MN11E doporučil, nebo by si vybral jinou desku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Frantisku

pokousel jsem se odepsat do SZ

vysledek

 

Následující chyba byla objevena

Následující uživatelé nemohou využít systém zpráv: FrantisekH

 

Tato osobní zpráva nebyla odeslána

 

zkus mi odepsat prosim na email,pokud nechces posilat ze sveho osobniho mailu,nekde zaloz mail jen na komunikaci se mnou

 

dik moc

 

dabliczek

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přo obchodu s Františkem jsem si vzpoměl na slogan (asi) pošty: "Dnes podáte, zítra dodáme"...aneb: Včera jsem mu volal a dnes mám sušičku doma. Super. Ještě doobědnám mezikus pro postavení sušky na pračku (opoměl jsem) a manželka bude v sedmém nebi :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jsem netušil, jakýho chlapáka tady máme přes bílý zboží. Františku,jestli dovolíš, mohu poprosit taky o radu? Protože máme fakt extra malou kuchyň a uvažujeme o stolní myčce, kde nabídka není zas tak veliká, měl by si nějaký doporučení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...