Přejít na obsah

Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, už brzy bych se něl stát šťastným majitelem Longines grande vitesse. Nejvíc se mi líbí v téhle kombinaci.http://www.olivine-prestige.com/LONGINES-Chrono-Grande-Vitesse_a338.html

Nejpodobnější je asi Hirsch jumper, ale pořád to není ono, je málo hladký. byl by nějaký jiný nápad? Třeba černo červený Kent. Díky David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Davide,

bohužel zcela hladký řemen s červeným prošitím v nabidce nemáme.

Ty LGV jsou chrona, tady bych doporučil masivnější řemínek než je Hirsch Kent.

 

Určitě doporučím Hirsch Robby, případně Hirsch Rally s červenými doplňky (ten může k těm hodinkám sedět velmi dobře).

Případně Hirsch Carbon nebo Hirsch Grand Duke s červeným prošitím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za komenty. To zúžení bych určitě přehlédl. S barvou jsem koukal na web, třeba jejich Elite se světlým cifrem a zlatými indexy je vždy na tmavě hnědém řemenu. Tu zlatohnědou si k tomu představit dovedu, ale ta hneda mi tam sedi lepe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, rád bych obměnil kovový tah na svých potápkách seiko SNZF11J1 za něco voděodolného. Asi bílé prošití. Tloušťka tahu podle pravítka 22 mm. Představa je taková, aby byl řemínek na pohled zajímavý, ale aby vydržel i nějakou tu sportovní aktivitu :-). Děkuji!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, to je těžký, pro každého je zajímavé něco jiného. V každém případě zajímavá je celá modelová řada Performance.

 

Jinak co by se dalo vybrat dle zadaných paramerů:

Rios Submariner

Rios Polo

Rios Next

Rios Wave

Hirsch Mariner

Hirsch Carbon

Hirsch Pure

Hirsch Heavy Calf

Hirsch Hevea

 

Děkuji. Chápu, že jsem se asi nevyjádřil dostatečně přesně. Výběr máte opravdu široký a všechny řemeny jsou na pohled úžasné. Můžu mít, prosím, ještě jeden dotaz? Druhé hodinky, které nosím, jsou Certina DS podium Big size. Koupené zde. Šířka druhého (neoriginálního) řemínku je podle popisu na zadní straně 22 mm. Šířka "nožiček" u hodinek je však podle pravítka pouze 21 mm (přiložený origo řemen  měl též 21 mm). Chtěl bych si rovněž koupit řemen na tyto hodinky, resp. ideálně koupit nějaký, který bych mohl nosit na obě hodinky. Výběr řemenu 21mm je však velmi omezený. Jak danou situaci řešit? Děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Chápu, že jsem se asi nevyjádřil dostatečně přesně. Výběr máte opravdu široký a všechny řemeny jsou na pohled úžasné. Můžu mít, prosím, ještě jeden dotaz? Druhé hodinky, které nosím, jsou Certina DS podium Big size. Koupené zde. Šířka druhého (neoriginálního) řemínku je podle popisu na zadní straně 22 mm. Šířka "nožiček" u hodinek je však podle pravítka pouze 21 mm (přiložený origo řemen  měl též 21 mm). Chtěl bych si rovněž koupit řemen na tyto hodinky, resp. ideálně koupit nějaký, který bych mohl nosit na obě hodinky. Výběr řemenu 21mm je však velmi omezený. Jak danou situaci řešit? Děkuji za radu.

 

No, to je těžký úkol :)

 

Je to přesně tak, jak píše Toblin výše. 21mm není takový problém a dá se mezi tuto rozteč dostat i řemínek v šíři 22mm. Problém vidím v následném vrácení řemínku na hodinky s roztečí 22mm. Každý kožený řemen se časem tomu rozměru 21mm přizpůsobí a pak to bude na hodinkách s 22mm vypadat blbě. Takže pokud jeden řemen na dvoje hodinky, pak bych skutečně volil něco z řady Performance, kde má řemínek kaučukový základ. Tento materiál má vynikající tvarovou paměť, takže pokud jej po čase sundáš z hodinek s 21mm nebude vypadat nepatřičně na hodinkách s roztečí 22mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Viktore,

 

Chci svým PAM 112 pořídit nějaký řemen v tmavě hnědé a možná i hnědo červené. Hledám něco spíše z měkčí, pohodlné kůže, vintage vzhled ideálně. Koukal jsem na Rios Oxford ale ten je v 24 stejně široký po celé délce, pokud jsem dobře koukal. Chtěl bych něco 24-22. V- spony v 22 máš taky že jo?

 

Díky

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Viktore,

 

Chci svým PAM 112 pořídit nějaký řemen v tmavě hnědé a možná i hnědo červené. Hledám něco spíše z měkčí, pohodlné kůže, vintage vzhled ideálně. Koukal jsem na Rios Oxford ale ten je v 24 stejně široký po celé délce, pokud jsem dobře koukal. Chtěl bych něco 24-22. V- spony v 22 máš taky že jo?

 

Ahoj Ondro,

z Rios dle zadání (24>22mm) pouze RIOS Firenze, u Hirsch by to mohl být Hirsch Liberty, Hirsch Heritage nebo Hirsch Lucca, ale ty zase nebudou kompatibilní s pre-v sponou, protože mají úzké dírky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Ondro,

z Rios dle zadání (24>22mm) pouze RIOS Firenze, u Hirsch by to mohl být Hirsch Liberty, Hirsch Heritage nebo Hirsch Lucca, ale ty zase nebudou kompatibilní s pre-v sponou, protože mají úzké dírky.

Nějaké live fotky pro srovnání nám Viktore nemůžeš postnout ?

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...