Přejít na obsah

Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj

Nejaky remen k Seiko MM?Predstavoval by som si hnedu-tmavohnedu farbu.Sirka 20mm

Dakujem:)

 

Tyhle hodinky snesou díky tvaru pouzdra a krátkým nožkám téměř vše, takže chtělo by to trochu nastínit Tvoji představu.

Velmi dobře na hodinkách vypadá Hirsch Liberty, případně pokud něco do vody, mohl by to být Hirsch Tiger.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, rozumím tomu správně, že "Zkrácená délka" znamená možnost dámské velikosti? Mám problém s tím, že standardní řemeny 120/80mm většinou, pokud mi nejsou velké, dopínám na poslední dírku. Mám zápěstí 15,5-16 cm, můžu bez obav objednat dámskou verzi nebo už bude moc malá? Bylo by to na Seiko SARB033,, takže spíše malé hodinky.

Hodně se mi líbí bezešvá ještěrka Hirsch Lizard, ale v nabídce jsou některé kombinace pouze v pánské verzi. Dají se případně tyto kombinace doobjednat? To se ptám obecně. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

určitě spíše Rios Louisiana, je masivnější a k těm hodinkám bude lépe sedět.

Pokud bys slevil od nekontrastního pošití, pak bych tam dal Hirsch Knight, ten by k těm pilotkám bude dokonalý.

 

 Díky moc za tip. Objednal jsem (a již nosím) Louisiana a je super. Je přesně takový, jaký jsem chtěl. Pěkně těm hodinkám dodává formální vzhled a přitom je akorát masivní. Mohu všem doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Debilní dotaz - možná to sem nepatří :( jaký je rozdíl ve vyztěžejkovači na strapshopu za 600,- a z ebay, který je z 60,-? (Krom toho, že ten čínský dělali malé čínské ručičky, za kus chleba a trochu vody...)

 

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Debilní dotaz - možná to sem nepatří :( jaký je rozdíl ve vyztěžejkovači na strapshopu za 600,- a z ebay, který je z 60,-? (Krom toho, že ten čínský dělali malé čínské ručičky, za kus chleba a trochu vody...)

 

Děkuji za odpověď.

Za sebe z praktického hlediska, měl jsem i ty čínský za pár švestek, dokonce i dva zadarmo od modenawatch a všechny odešly po pár použitích. Zmiňovaný bergeron mám cca 4 roky a jednou jsem dokupoval jeden hrot, protože jsem ho nešikovností zlomil... Já jsem s ním spokojen a mohu jen doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Debilní dotaz - možná to sem nepatří :( jaký je rozdíl ve vyztěžejkovači na strapshopu za 600,- a z ebay, který je z 60,-? (Krom toho, že ten čínský dělali malé čínské ručičky, za kus chleba a trochu vody...)

 

China made je z bláta / Swiss made z kvalitní nerezové oceli. :)

 

img_0114.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji. Tedy až se vy**re čína koupím kvalitu :)

 

Škoda toho, že jsem teď u Vás udělal 2 nákupy celkově za 2000,- a nepřihodil jsem si tam nerez vystěžejkovač za 200,- to by mi ve finále vyšlo i na tu fajnovou polstrovanou podložku... Debil no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

ŘEMÍNKY RIOS na strapshop.cz

 

Vzhledem k problémům s dodacími termíny na straně RIOS jsme dočasně pozastavili příjmání objednávek na varianty, které nejsou u nás skladem.

 

Běžně prodávané modely máme skladem a budeme se snažit je průběžně doplňovat, ale pokud potřebujete speciality, nestandardní rozměry či dámské řemínky, prosíme vybírejte z kolekce Hirsch, kde je dostupnost u výrobce v Rakousku cca 99.7%.

 

Pevně věřím, že je tento stav pouze přechodný a budeme se snažit aby netrval příliš dlouho.

 

Díky za pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinky HIRSCH pro rok 2016

 

z novinek vyzdvihnu Hirsch Performace Arne, kde je u černé a zelené varianty základem hnědý kaučuk (např. na moonech bude vypadat velmi dobře).

Dále pak na Hirsch Rebel, což je variace na kožený Nato strap v podání Hirsch.

 

Krom níže uvedených novinek se u mnoha modelů rozšířila nabídka barev, za zmínku stojí velmi oblíbený Hirsch Kent, který bude nově v modré a červené barvě.

 

Nové modely ...

 


001.jpg

 

002.jpg

 

003.jpg

 

004.jpg

 

005.jpg

 

006.jpg

 

 

Novinky by se měli objevit na strapshop.cz co nejříve (zatím nemáme ceny).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, mrzi me to, ale je to trochu slozitejsi, v prubehu poslednich tydnu dochazi v Rios k zavaznym personalnim zmenam a s tim jsou spojeny bohuzel i delsi terminy dodani. Rios vzdy drzel cca 93% sve nabidky skladem, ale v poslednich tydnech se stavalo, ze neprisla ani bezna konfekce (rozumej ty nejlevnejsi remeny) v konkretni barve ci rozmeru. Proto jsme se rozhodli k tomuto i pro nas neprijemnemu kroku.

 

Pevne verim, ze toto opatreni je pouze docasne a zatim to dle komunikace vypada, ze by se situace mela behem nekolika tydnu opet zlepsit a po te bude opet mozne zbozi bezne objednavat. Toto opatreni je take samozrejme zavedeno predevsim pro zakazniky "z ulice", kde jsou takovi, kteri pokud nemaji svuj reminek do tydne (presto, ze na dodaci terminy na nasem webu upozornujeme na nekolika urovnich) pak StrapShop.cz hodnoti negativne. Skutecne terminy dodani zbozi od vyrobce nedokazeme ovlivtit.

 

Pro cleny chronomagu nabizim moznost objednani jakehokoliv reminku z katalogu Rios i pres vyse uvedene omezeni, s tim, ze dodani muze (ale i nemusi) byt malinko delsi. Staci poslat SZ s pozadavkem a my se to pokusime zaridit v ramci nasich moznosti. Na tyto "objednavky via SZ" Vam bude nabidnuta sleva.

 

Vetsinu zajimavych reminku, ktere se nedaji nahradit znackou Hirsch mame skladem a samozrejme je budeme prubezne doplnovat.

 

Diky moc za pochopeni

Viktor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...