Přejít na obsah

Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Ahoj Viktore , na Traser LE ČSR jsem u Vás koupil několik druhů syntetických Campagnolo řemenů - Miggy, Canvas a Sailcloth. Nemám zatím zkusenost co se týká toho jak rychle schnou na ruce po občasném koupání ve sladké a slané vodě. Je to na léto v pohodě nebo je lepší to řešit spíše nejakym kaučukem, díval jsem se třeba na Hirsch Pure ?

 

Díky

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Ondro,

Miggy a Canvas nejsou do vody (jsou podšité kůží).

 

Sailcloth je naprosto v pohodě, ten řemen je suchý velmi rychle, po slané vodě je jen potřeba jej propláchnout ve vlažné sladké vodě.

Ale kaučuk je samozřejmě zcela jiný level, díky tomu, že vodu nenasaje, je do ní ideální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Ondro,

Miggy a Canvas nejsou do vody (jsou podšité kůží).

 

Sailcloth je naprosto v pohodě, ten řemen je suchý velmi rychle, po slané vodě je jen potřeba jej propláchnout ve vlažné sladké vodě.

Ale kaučuk je samozřejmě zcela jiný level, díky tomu, že vodu nenasaje, je do ní ideální.

 

Ani Miggy není určené do vody? Ptám se protože na ho na webu máte pod voděodolnýma řemínkama, proto jsem ho bral ;) .. tak aspon že Sailcloth je ok.

 

post-18261-0-53350200-1545152377_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Ondra

Dnes mi dorazil ze Strapshopu objednany reminek https://www.strapshop.cz/hirsch-strukturovana-kuze/hirsch-medea s rychlosti dodani i službami ČP jsem spokojeny... jen me prekvapila barva... rekli byste, ze tohle je zlatohneda? Ja cekal, ze bude svetlejsi, jako na produktove fotce...

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to psal, je nutné vzít v úvahu, že se jedná o přírodně (nikoliv synteticky) probarvenou kůži a ta nikdy nebude na 100% stejná.

Samozřejmě při nákupu na e-shopu může mít vliv i odlišnost monitorů při zobrazení barev.

 

Jinak ta fotka je trochu zavádějící, stejný model, jiné světlo. ;)

 

 

Medea.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...