Přejít na obsah

zrodily se hodinky


Doporučené příspěvky

Jak vypadal strojek,fotku nemáš?Zajímalo by mne jaké stopy na něm zanechalo to utopení a co všechno jsi musel měnit.

Foto nemam, cast strojku je z jinych hodinek. Kdysi jsem tady na foru koupil Autavie, ktery nekdo vzal 2x vrtakem durch cifernik a zakladny mustku. Ze dvou strojku se slozil jeden spickovy.

Z provrtanych Autavii zbylo i par dilu na automatovou nástavbu modrych Heuer Carrera. Uz mi chybi jen par drobnosti a dokoncime dalsi ozivovacku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto nemam, cast strojku je z jinych hodinek. Kdysi jsem tady na foru koupil Autavie, ktery nekdo vzal 2x vrtakem durch cifernik a zakladny mustku. Ze dvou strojku se slozil jeden spickovy.

Z provrtanych Autavii zbylo i par dilu na automatovou nástavbu modrych Heuer Carrera. Uz mi chybi jen par drobnosti a dokoncime dalsi ozivovacku.

Jak to tak vidím,Jirka z tebe musí mít radost :-) Ze dvou jedny a něco  :bangin:  :D

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirka mě má rád, já ho taky :-) Včera se chtěl schovat pod stůl, ale nestihl to :-)

 

Matematika se strojkama bude vycházet ve finále trochu jinak, cíl je mít všechny hodinky s cal. 12 ve funkčním stavu. Zatím to vychází, potřebuju ještě 3 součástky a budou všechny funkční a jedny na manuální nátah

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, už se těším, jak si vyfotím všechny starý chrona pohromadě. Už se to blíží :-) Furt se toulaj po výletech a doma se neukážou.

 

Další renovační projekt je tu dřív, než jsem si myslel. Včera jsem se trošku picnul, ve dvě ráno končila na Ebay aukce a já udělal v poslední sekundě kontrolní příhoz. Než hodinky doputují přes velkou louži, můžete zatím tipovat, co jsem to blbec koupil. (napovím, Heuer to není, Karel a Sibiř se nepočítaj, ti to vědí)

 

post-13546-0-86561300-1392580573_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...