Přejít na obsah

Tritium


baratona

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Prosím vás LUMINOX má taky tritium???  U jejich modelů je uvedeno  :  Luminox Light Technology, nebo Night Vision Tubes.

měli by t být nějké borosilikátové skleněné kapsle. To je asi jiná technologie než je tritium???

Ne, všechno je to "tritium", neboli skleněné kapsle plněné plynným tritiem, tzv. Gaseous Tritium Light Source (GTLS) od švýcarské společnosti mb-microtec. Více o této technologii je na mém blogu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nevím, jestli tu dotaz už nepadl, ale v případě, že bych chtěl zesláblé trubičky vyměnit za nové, půjde to někde? Jedná se mi o Luminoxy řady 1820. Chápu, že jsou to hodinky na používání a cena není tak závratná, aby nebylo jednodušší koupit rovnou nové, až staré budou staré, ale stejně: Jde to? Dělá se to? Kde? Diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Martin JJJ : A co chceš odečítat ve tmě z těch subciferníků, když nesvítí jejich indexy? To jsou mi zas jednou pohádky jako třeba ta, jak ti záchranáři na člunech používají ke stopování klasické chrona(teda ne klasická, ale Mlýny za 75k)...už vidím jak to s nima hází ve vlnách a oni tam luští, kolik minut jim to naměřilo...

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin, keď porovnáš v prvých chvíľach tritium vs. lumi (napr. Superluminova), tak tritium prehráva na plnej čiare. Ako už písal Petr, trubice válcujú až neskôr. Na odpočet stopiek v tme ti to tak bude naprd. Ani veľká chrono sekundovka nemá trubicu.

 

Edit: ukážka subciferníkov chrona a trubíc u Luminox Field Alarm Chrono za šera (ale to je také...aké šero?).  

post-6829-0-09175800-1383925374_thumb.jpg

post-6829-0-27845900-1383925384_thumb.jpg

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani jsem nečekal tolik odezvy, že se takto rychle na to bude na foru reagovat... díky za poznatky, protože já s tím moc zkušeností nemám, a tak budu muset vyzkoušet v reálu jak to bude :-)))) první pocit v šeru kdy jsem to zkoušel nebyl úplně nejlepší, přesto mám od kolegy, který má Commandery dobré reference... já mám ode dneška Chrono BD, tak jsem zvědavý co to udělá přes noc jak jste mi radíte...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...