Přejít na obsah

Vintage divers ...


M@chino

Doporučené příspěvky

Bez svolení kamaráda sem dám jen takovou vtipnou fotku z jednoho minisrazu pár místních členů, kdy měl během oběda na ruce moje hodinky a když je sundal, tak je tam měl stále...🙂

ObrzekWhatsApp2024-05-18v14_34.56_9654ef69.thumb.jpg.86ecbe5c47db73e976d91e5d5e161fa2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, JR_2010 napsal:

Bez svolení kamaráda sem dám jen takovou vtipnou fotku z jednoho minisrazu pár místních členů, kdy měl během oběda na ruce moje hodinky a když je sundal, tak je tam měl stále...🙂

 

😁 to je dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Moje AQUASTAR rodinka se aktuálně rozrostla o elegantní yachtimery AQUASTAR REGATE ref. 675183, první série s kalibrem FELSA 4000N s flyback odpočítávacím pětiminutovým chronometrem. Frekvence strojku 18.000 A/h, rezerva chodu 44 hodin, incabloc. Velikost pouzdra je nositelných 37mm, šroubovací korunka i signované dýnko. 
Jsou to jedny z prvních jachtařských stopek, které se začaly používat na hodinkách. Tato funkce byla prvně použita a patentována v roce 1961 společností JeanRichard SA právě na Aquastar Regate modelu. 
Tyto hodinky se prodávaly i pod jinými brandy s odlišnými ciferníky - Pirelli Regate, Duward, Lorenz nebo Heuer. 
Aquastar Regate sice nejsou divery, ale protože i tady v galeriích najdete fotky potápěčů a jachtařů (tak nějak jsem ty dvě vlákna diverů a yachtimerů polehoučku spojil), dovolil jsem si tuto novou radost k mým potápěčským Aquastarům presentovat zde (-:

Aspoň pár fotek a dobových prospektů 🤿⚓🐳

 

IMG_4034.jpeg

IMG_4037.jpeg

IMG_4036.jpeg

IMG_2519.jpeg

IMG_2521.jpeg

IMG_2520.jpeg

richard_patent_1964_W1.jpg

Upraveno uživatelem Piplík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Piplík napsal:

Moje AQUASTAR rodinka se aktuálně rozrostla o elegantní yachtimery AQUASTAR REGATE ref. 675183, první série s kalibrem FELSA 4000N s flyback odpočítávacím pětiminutovým chronometrem. Frekvence strojku 18.000 A/h, rezerva chodu 44 hodin, incabloc. Velikost pouzdra je nositelných 37mm, šroubovací korunka i signované dýnko. 
Jsou to jedny z prvních jachtařských stopek, které se začaly používat na hodinkách. Tato funkce byla prvně použita a patentována v roce 1961 společností JeanRichard SA právě na Aquastar Regate modelu. 
Tyto hodinky se prodávaly i pod jinými brandy s odlišnými ciferníky - Pirelli Regate, Duward, Lorenz nebo Heuer. 
Aquastar Regate sice nejsou divery, ale protože i tady v galeriích najdete fotky potápěčů a jachtařů (tak nějak jsem ty dvě vlákna diverů a yachtimerů polehoučku spojil), dovolil jsem si tuto novou radost k mým potápěčským Aquastarům presentovat zde (-:

Aspoň pár fotek a dobových prospektů 🤿⚓🐳

 

IMG_4034.jpeg

IMG_4037.jpeg

IMG_4036.jpeg

IMG_2519.jpeg

IMG_2521.jpeg

IMG_2520.jpeg

richard_patent_1964_W1.jpg

Gratuluju, moc pěkný kousek! Aquastar to měl tenkrát prostě zmáknutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 6. 2024 v 11:04, Piplík napsal:

Moje AQUASTAR rodinka se aktuálně rozrostla o elegantní yachtimery AQUASTAR REGATE ref. 675183, první série s kalibrem FELSA 4000N s flyback odpočítávacím pětiminutovým chronometrem. Frekvence strojku 18.000 A/h, rezerva chodu 44 hodin, incabloc. Velikost pouzdra je nositelných 37mm, šroubovací korunka i signované dýnko. 
Jsou to jedny z prvních jachtařských stopek, které se začaly používat na hodinkách. Tato funkce byla prvně použita a patentována v roce 1961 společností JeanRichard SA právě na Aquastar Regate modelu. 
Tyto hodinky se prodávaly i pod jinými brandy s odlišnými ciferníky - Pirelli Regate, Duward, Lorenz nebo Heuer. 
Aquastar Regate sice nejsou divery, ale protože i tady v galeriích najdete fotky potápěčů a jachtařů (tak nějak jsem ty dvě vlákna diverů a yachtimerů polehoučku spojil), dovolil jsem si tuto novou radost k mým potápěčským Aquastarům presentovat zde (-:

Aspoň pár fotek a dobových prospektů 🤿⚓🐳

 

IMG_4034.jpeg

IMG_4037.jpeg

IMG_4036.jpeg

IMG_2519.jpeg

IMG_2521.jpeg

IMG_2520.jpeg

richard_patent_1964_W1.jpg

Parádní kousek, bude se krásně dopňovat s Benthosy, krása 🤩

Teď máš kompletní duo k vodě...nejdřív časovaná projížďka na plachetnici a pak hloubkový průzkum mořského dna 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...