Přejít na obsah

Sedlin

Doporučené příspěvky

Andy: Ta 1 fotka je uzasna, smekam tyto hodinky nafotit, neni zadna sranda. Asi pred 1/2 rokem jsem mel tu cest si je vyzkouset, moc pekne. Kde jsi na ne narazil?

 

Edit: koukal jsem na fotky rodinne fota a Ty je mas v hodinkovnici, to teda koukam jako puk. Jak to, ze je nenosis?

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy: Ta 1 fotka je uzasna, smekam tyto hodinky nafotit, neni zadna sranda. Asi pred 1/2 rokem jsem mel tu cest si je vyzkouset, moc pekne. Kde jsi na ne narazil?

 

Edit: koukal jsem na fotky rodinne fota a Ty je mas v hodinkovnici, to teda koukam jako puk. Jak to, ze je nenosis?

 

Tie Eterny su paradne! Aj foto! Good job Andy! :)

Diky kluci. Ty Eterny mi dorazily minule pondeli. Tyden jsem se nechal napinat a nemel na ne moc cas, az ted o vikendu jsem se chtel mezi praci konecne trosku odreagovat a nafotit je. Ted uz jsou na ruce ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy: jaky mas z nich pocit atd., to jsi kupoval z netu bez testu, nebo jsi vedel do ceho jdes?

Jinak dobra volba;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem z netu bez testu. Kdyz jsem zakladal vlakno "Poradte s vyberem pilotek", tak hned jeden z prvnich tipu byly tyto Eterny. Napred jsem si jich moc nevsimal, protoze jsem chtel B-Uhr, ale cim vic jsem hledal a cetl, tak se mi zamlouvaly. Tak jsem se dival kde a jak se daji koupit a tyhle jsou od prodejce primo ze Svycarska. Cekaci doba byla asi mesic, protoze pry po zaplaceni jdou teprve do vyroby. Jestli je to pravda nevim, vzhledem k tomu, ze to ma byt limitka 1939 ks. Ale budiz. Pak jsem jeste cekal skoro dva tydny na dopravu, protoze sice je dorucili hned, ale ja byl ted dva tydny na cestach v Austinu a San Jose. Takze ted se ke mne konecne dostaly...

Dojmy:

- Baleni krasne, krabice drevena, luxusni (baleni jsem teda jeste nefotil).

- Kuze "smrdi" novotou. Snad to vycichne. Remen je trosku tuzsi, nez bych si predstavoval, ale nic zasadne strasneho, nosi se celkem pohodlne.

- Pouzdro - strasne lestenky. Jde na nich videt kazdy otisk. Uz to asi do stavu novoty nikdy nedostanu :lol2:

- Cifernik krasny, cisla i kolejnice po obvodu, ale strasne blbe se to foti. Je v nem vse videt, vcetne fotografa :photo:

- Lumi je super.

- Rafiky hazou zlate odlesky, viz to predchozi foto, da se s tim vyradit.

- Zboznuju ten tikot frekvenci 28600bph. Je to fofr. Tikaji celkem nahlas, jako jedny z mala mych hodinek. Uzivam si to.

 

Szivame se a myslim, ze to pujde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krabici znam, mam take takovou a mohu konstatovat to same, krasna.

Foti se opravdu spatne, to sklicko s lomenym pouzdrem je demon, kdo ale toto nafoti, je dobrej.

Celkove tyto hodinky jsou opravdu zpracovane kvalitne. Jako ostatne i zbytek produkce Eterny. Kdo videl na vlastni oci jejich tahy a spony, vi o cem pisu. Tak koukej fotit;).

 

Edit: a gratuluji k Eckum;).

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

kvalita zpracování je to, co ZWB zoufale chybí...viz moje příspěvky ve vláknech "hodinky pod stromeček" a "ALPINA vs. ZENO"

veškeré moje zkušenosti s hodinkami ZENO jsou bohužel negativní:

moje první ZENA ihned vrácena zpět do TOVYSu z důvodu nelícující stopovací centrální ručky a smítka pod sklem, moje další ZENA celkem třikrát reklamována,

nakonec vyměněna za jiný (tento) model. A ani tyto nejsou zcela bezvadné - opět drobné nečistoty pod sklem.

 

Myslím, že hodinky ZENO mají na sobě nápis SWISS MADE neprávem, protože jsou ve SWISS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...