Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Kuota Kredo s Campou zbytek FRM. i kola. Do hospody Cannondale F3000 a Hot Rock

 

Jakou máš velikost Kuoty? Ptám se proto, že jsem jezdil na největší velikosti Kharmy a zdála se mi strašně gumová, až mě to zaskočilo. Byly na ní rodla TR carbon, forbec FRM a sedlovka Kuota. Měl sem pocit, že sedlám hada :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velikost L, no takový pocit teda nemám a ani jsem neměl, když jsem měl Korsu. Ta byla ale měkčí, uznávám.Možná je to i váze jezdce. TR carbon neznám, ani jsem nikde nenašel. Můžeš poslat odkaz?

 

http://www.pezcyclingnews.com/?pg=fullstory&id=2304

 

Už nevím jestli to byly právě tyto:

 

http://ritcheylogic.com/web/Ritchey%7ELogi...9&live=true

 

A klustej nejsem vážím 86Kg :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jezdím Author traction osazen shimano RC, ročně tak 3500km, až na loňskou tlamu do struhy, následek nadvakrát zlomená klíční kost a štíplá lopatka, helma úplně na kaši rozlámaná. Už chodím na volejbal a na kolo se moc těžším. Mám zálusk postavit RB CRX, kola mavic, vidle FOX osazení LX mě to stačí.Jak bude tak dám fotky.Snad na něj konečně ušetřím barák je hroznej žrout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
no ja osobne skor rozmyslam o niecom takomto... http://www.canyon.com/rennraeder/index.html?b=20

 

Důrazně ti doporučuju každou silnici před koupí alespoň den projet. Jinak budeš možná rozčarován. Já naposledy srovnával Madonu, Sculturu, Bianchi 928. Každý kolo jiný, Madona mě strašně zklamala. A tak se mi líbila. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupuji ho od Tinka z BF

 

U Tinktikna si dej veeeelkýho majzla na technický stav. Je sice "největší experta na kola na světě" :D, ovšem měl jsem z dřívějška informace, že občas prodá naleštěnej vydrbanej šunt. Na tvém místě raději Spešla.

 

No 69 je kapitola sama pro sebe. Pitomějšího dovozce abys pohledal. Ovšem pokud počkáš, tak je možnost objednat už teď model 09. :D

 

Jinak Colnago samozřejmě dělá celá kola. Trh se silnicema je ovšem jiný než s MTB. Většina dražších kol se vždy skládala.

 

PS: Jinej rám než ten Tinktinkův jsem v čr neviděl. A podle obrázku bych řek, že bude docela tahat za řetěz. Ovšem je to jen teorie.

Upraveno uživatelem B.F.G.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 B.F.G. - řekl bych, že jsi zde asi největší expert na kola, věděl bys tedy prosím, jak je to s Campagnolem, už jsem asi únavný, ale dá se sehnat kompletní kolo od zmiňované firmy, děkuji moc.

 

No nevím jestli expert. :) Campagnolo rozhodně kola jako takové nemontuje. Stejně jako Shimano dělají pouze komponenty a zapletená kola. Omlouvám se, já jsem se před tím překouk, viděl jsem namísto Campagnolo Colnago. Nápis Campagnolo se většinou lepil v 90 letech na podomácku sestavené šunky (dala se koupit samolepka). Jediné kolo, na kterém můžeš vidět tento nápis je nějaké prezentační (rám je od jiné značky, i když myslím zrovna Campagnolo má rámy bez nápisu).

 

Spíš se vyjádři, proč chceš zrovinka nápis Campagnolo na kole? Je tolik italských špičkových značek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...