Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Postal80 napsal:

Jeste netusim. Objednal jsem pepsi Padi a hned je nechal poslat do PH k modifikaci. Ani jsem je nevidel.. Separe koupil super jubilee u Strapcode, tak uvidime az se vrati se safirem a poradnou korunkou..K Monstrum jsou to moje paty Seika. Mam je spolecne s MM200 gen.II radeji nez - 63Mas, Alpinist a MM300.. tak uvidime co Zelvy. Kazdopadne bych rad z Monster jeste oranzady.. ale ty se jen tak nedaji. No urcite ne jen tak lehce novy lesteny, jak bych chtel. To jsem par let propas😗

Slušná sbírka! Já zase ujiždím na monstrech, od druhé generace mám sice jen jednou pouzdro, ale čtyři sety cifrů a ručiček...:-D. Vedou samozřejmě oranžády, ty jsou prostě top a cením si jich nejvíc. Tak držím palce, ať jsi s padi želvami spokojen, to je taky pěkný kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Nádhera, krásná fotka! Já jsem si na NATO nikdy nezvykl, pořád mám pocit, že mi hodinky padají ze zápěstí. Nejradši mám monstra na origo tahu, který je krásně na ruce vyvažuje a esteticky doplňuje, ale znova, povedená kombinace, super fotka a krásný stav hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...