Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

Ty starý Limitky tuším, že jdou za docela hodně, když se na ně narazí. K modrejm novejm a obecně ke všem Monstrům buď origo tah, fakt se super nosí, a vypadá nejlíp a celý hodinky jsou takovej kompaktní celek a nebo pak samozřejmě Isofrane, máš ho rovnou v barvě. Pokusy s kůží já osobně bych vynechal mě k nim kůže nejde a to by fakt musela sednout nějaká jednoduchá a silná, ale spíš bych se do toho nepouštěl, aby to pak nestálo dost peněz a neprodával si 10 modrejch kůží  :). Poradil bych monstry tejden až dva nosit a ono si to sedne a zjistíš na čem by ti vyhovovaly.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to asi lepsi.. ;)

nysytu3y.jpg

 

Sorráč jo, ale tohle mi čéče přijde jak řemínek od dětských hodinek. Ale tohle, jak už to jednou bylo postnuto to je jiná liga  :). A s oranžovým Isofrane by vypadaly taky dobře, si myslím. Úplně to změní ty hodinky daleko k lepšímu a jak si říkal i fashion je potřeba řešit a s oranžovým gumákem to bude určitě dobrej look  ;). Ještě k tomu nějakej letí outfit a nemá to chybu  B)

post-26998-0-55720900-1395950819_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorráč jo, ale tohle mi čéče přijde jak řemínek od dětských hodinek. Ale tohle, jak už to jednou bylo postnuto to je jiná liga :). A s oranžovým Isofrane by vypadaly taky dobře, si myslím. Úplně to změní ty hodinky daleko k lepšímu a jak si říkal i fashion je potřeba řešit a s oranžovým gumákem to bude určitě dobrej look ;). Ještě k tomu nějakej letí outfit a nemá to chybu B)

Jo, ten remen je jen docasne, nez sezenu nejakou peknou oranz gumu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty starý Limitky tuším, že jdou za docela hodně, když se na ně narazí.

 Proč mám k.... takovej pocit, že pěkný limitky už prostě byly a utekly mi a teď nikde nic?... :taz:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.bodying.co.uk/skz243k1-seiko-diver-red-monster/watches/7166

 

limitka skladem za 22 kůlů a to jsem našel i větší cifry. Měla by to být limitka z roku 2007. Takže si ještě musíme počkat na nějaký limitky asi 5 let  :cool02:

 

Jojo, najdou se :eek:, třeba Prince Monster za pohých 3999,39USD

post-30406-0-47874900-1396010776_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové Snow Monster a dokonce ve slevě ;)

http://www.shoppinginjapan.net/snow-monster-skz331k1

 

A jedny na Ebay z Japonska a free shipping ;)

 

http://www.ebay.ca/itm/Seiko-Snow-Monster-SKZ331K1-Thailand-Limited-Edition-NEW-RARE-/221399872920?pt=Wristwatches&hash=item338c75f598

 

A ještě jedny na Lionseek, pre owned za výbornou cenu ;)

 

http://www.lionseek.com/motorcycles/brand/seiko/fs-seiko-snow-monster-lim-565830

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové Snow Monster a dokonce ve slevě ;)

 

http://www.shoppinginjapan.net/snow-monster-skz331k1

Seiko teda môžem ale toto mi príde ako keď mám dve identické autá rovnakej značky ale červené je 5x drahšie ako modré.

Som netušil, že v Japonsku je farba taká drahá. O tom, že u niektorých Monster limitiek je ešte aj najdrahší kyklop na svete ani nehovorím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snow a zelený jsou na fotkách docela hezký. Jako ale na fotkách, když se to umí, je hezký všechno. To chce vidět na živo. Jinak limitky první generace mají jinej strojek než jedničky a dvojky. 23 jewels bez hackingu a možnosti natáhnutí korunkou, ale je to standardní seiko strojek co se dával i jinam tuším, že do 5 sport. Limitka zamba má už novej 24jewels.

 

Ty ceny by mě zajímaly jestli byly takový když ty limitky vyšly na světlo světa a nebo je to prostě cena spekulantů. Je jasný, že limitka by měla bejt trošku dražší právě kvůli té nevšednosti, že to nemá každý, ale zase nesmí to bejt za nesmysl...

 

Jinak asi nejhezčí limitka je málo viděná  srp459 a srp457, na ní je dobrý, že to není kýčovka  :)

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som po pár dňoch nosenia stále spokojný s Blue Monster. Štve ma len ten stock náramok, dúfam že bude priestor na jeho výmenu za čosi fajné (napr.super kožu).

 

Včera som bol na dvoch hogo-fogo eventoch (Reykjavik Internet Marketing Conference 2014 & European Search Awards 2014) --- masívny super výber hodiniek: klasika Rolex, turba od A.Lange & Sohne, prvý krát som držal v ruke nádheru od Cartiera?.no verte či neverte, všetci Tí e-marketeri čumeli na ruku mne, na Blue Monster. A závideli :D

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné to máš :)

Nosíš je spíš na gumě?

Dík :rolleyes: , spíš na tahu je nosím, ten tah jim sedne jak prdel na hrnec a moc dobře se nosí. V létě to zkusím s gumou na dýl, chtěl bych nějakou pěknou asi koupím tu červenou, ještě mě láká i černý isofrane, ale když už mám origo černej tak spíš něco barevnýho. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som po pár dňoch nosenia stále spokojný s Blue Monster. Štve ma len ten stock náramok, dúfam že bude priestor na jeho výmenu za čosi fajné (napr.super kožu).

 

Včera som bol na dvoch hogo-fogo eventoch (Reykjavik Internet Marketing Conference 2014 & European Search Awards 2014) --- masívny super výber hodiniek: klasika Rolex, turba od A.Lange & Sohne, prvý krát som držal v ruke nádheru od Cartiera?.no verte či neverte, všetci Tí e-marketeri čumeli na ruku mne, na Blue Monster. A závideli :D

 

F.

Se ani nedivím  :) . Ta krása podle mě není o penězích když vidím některý obludy (teď nemyslím monstra jo  :) ) tak to jsou regulerně hnusný hodinky za astronomický částky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...