Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

Jo, vidíte?je to sakra zložité. A ak si nevyberiem správne, tak tie modré obludy zruinujem :-s

 

Kua, ISOFRANE, to ma nenapadlo. Alebo dobrá koža?len by sa už mohli ozvať i miestni páni - kožkári - by som uvítal ich proaktívnu pomoc a návrhy  :photo: 

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja si to ujasnujem, takto za pochodu :-) a preto diky za pomoc...hosi.

 

Ten Hirsch ma nejako nelaka, najviac ma laka koza. Nieco co najodolnejsie - klokan, panda alebo jezko :-)

 

F.

 

Budu mít teď kusy hada na testování. Nějaká ta australská užovka, nějaké ty škrtiče a další. Ale nevím, jestli tam bude něco do modra :)

Z tohoto Gonyosoma oxycephala bude řemen na černobílé Igeny.

 

post-33556-0-03257300-1395917319_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu mít teď kusy hada na testování. Nějaká ta australská užovka, nějaké ty škrtiče a další. Ale nevím, jestli tam bude něco do modra :)

Z tohoto Gonyosoma oxycephala bude řemen na černobílé Igeny.

 

attachicon.gifhad.JPG

 

To su slova do bitky :-)....takze ak cosi bude, tak skusime nieco vymysliet?

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prejdeme do slovenčiny :)

 

Jasné, prečo nie. Mám doma aj kus jedovatej modrej hovadzej kože, keď tak, možem ti kúsok poslať v obálke, aby si si porovnal. Ale skor asi počkáme, až dorazia hadi a ešte mám na ceste 6kg hovadziny v roznych farbach, tak ti možem niečo vybrať a poslať, aby si si to priložil k hodinkám a skúsil si to predstaviť... Keď tak, ozvi sa mi do SZ a možeme sa dohodnúť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prejdeme do slovenčiny :)

 

Jasné, prečo nie. Mám doma aj kus jedovatej modrej hovadzej kože, keď tak, možem ti kúsok poslať v obálke, aby si si porovnal. Ale skor asi počkáme, až dorazia hadi a ešte mám na ceste 6kg hovadziny v roznych farbach, tak ti možem niečo vybrať a poslať, aby si si to priložil k hodinkám a skúsil si to predstaviť... Keď tak, ozvi sa mi do SZ a možeme sa dohodnúť.

 

SZ uz cestuje.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...už se perou???

 

Samozřejmě, každý má trochu jiný vkus...někdo má rád vdolky, jiný... holt monstra :lol2:

Mě se taky pořád nevíc libí oranžová klasika v nerezu... nicméně ty modré, vidět tak naživo, třeba by za to stály...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...už se perou???

 

Samozřejmě, každý má trochu jiný vkus...někdo má rád vdolky, jiný... holt monstra :lol2:

Mě se taky pořád nevíc libí oranžová klasika v nerezu... nicméně ty modré, vidět tak naživo, třeba by za to stály...

 

Tomu ver, ze za to stoja. Take jednoduche hodinky, a za tie dva dni co ich nosim vyvolali viac zaujmu ako moje stare pilotky Laco, SKX007, Prometheus Trireme a vintage G-shock dohromady...a to je sila :-)

 

A potom je tu este Snow Monster, a to by som casom rad tiez. To bude fakt kusok.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A potom je tu este Snow Monster, a to by som casom rad tiez. To bude fakt kusok.

 

F.

 

No, myslím, že by nás tu bylo daleko více na tenhle model... nemáš typ za přijatelný penízek? :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvele zrovnanie, diky.

 

No co som pocul, tak Thajsko je odpoved (nie len pre Snow Monster)...ale malo z nas tam len tak chodi.

 

F.

:frusty: ... už jsem to našel - ?limited edition of 2,555 pieces for the Thai market?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty staré, černé s červenou patnáctkou - to se normálně dělalo? To asi vidím prvně :)

Nojo, jsem tak zblblej, že jsem si tento detail ani neuvědomil... že by tuning???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...