Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

Od včerejška na gumě.

 

jedna včerejší, nešel mi net, tak až dneska  :)

 

Ten Drákula se mi líbí čímdál víc, pomalu se začínám utvrzovat v tom, že až se rozhoupu, že si koupím monstra, tak to nebudou oranžády, ale právě tahle verze...

Nevím o lepších hodinkách na metalový koncert :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ten Drákula vyšel jako nejlepší a jsem naprosto spokojenej. Tady je problém, že nemáš možnost si je prohlídnout na živo, což je docela zásadní a fotky z netu zkreslujou a když to někdo umí, tak umí nafotit cokoliv a pak na živo na ruce je to trošku jinak. Ale zase je dobrý když ti to nevyjde, že je tady na fóru jakejkoliv model určitě prodáš. ;)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mi dnes Monstra dorazili poštou z Bratislavy a jsou fakt cool:rolleyes:ale vůbec mi nepřipadají nějaké monstrozní toteda vůbec,myslím že velikost je idealní a jejich název Seiko Monster asi vznikl v době kdy asi jěště nebylo zvykem nosit veliké průměry hodinek:rolleyes:což je dnes velice modní.Jeden problém ale nastal dnes u hodináře kdy jsem potřeboval prodloužit tah a hodinář po rozpojení článku zjistil že je neumí spojit protože nemá nějakou tyčinku nebo jak se to odborně jmenuje:rolleyes:a pokaždé když chtěl tu spojovací tyčku spojit s trubičkou na konci tak mu ta trubička se navlékla na tu jeho dorazovou tyčinku a tak mi řekl že si musím zajít někde jinde:(tak teď nevím jestli to mám zkusit doma sam nebo si má vyhledat servis Seiko kde mi to snad spoji abych mohl hodinky ponosit<br /><br />Odesláno z mého GT-I8530 pomocí Tapatalk 2<br /><br />

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hodinářství na hlavní třídě u nas v Porubě-mam to nejblíže a myslel jsem že taková věc nebude problém:rolleyes:ale jsem se zmylil a tak vyzkouším to hodonářství u Aleše:rolleyes:Díky za tip:rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když přeštípneš kombinačkama silnější spínací špendlíky aby neměly špičku, nebo použiješ slabý hřebíček, samozřejmě taky bez špičky, tak to proti sobě musí jít. Pak dej tu malou trubičku do tahu a opři si to o stůl. Ze shora tam dej tu tyčinku a přimáčkni jí tím spínacím špendlíkem (hřebíčkem). Ono se ti to tam lehce usadí no a pak to zmáčkneš těma špendlíkama proti sobě a je to. Samozřejmě ten špendlík (hřebíček) musí být široký na celou díru a bez špičky. Tak hodinář, kterej nezvládne tohle, tak ten by moje hodinky v životě neviděl... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nějak nevydržel a zkusil to s tím uštíplým hřebíčkem a šlo to fakt v pohodě:rolleyes:a teď už zkouším vodotěsnost ve vaně:Da kochám se:rolleyes:díky všem za rady a doufám že mi Monstery nějaký čas vydrží:D

post-22164-1397152956,13.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem Monstrmanům, poslušně se hlásím do vašich řad. Dneska mi dorazily. Oranžády na gumě. Starý typ SKX, model K3. Z  jednoho takového moc šikovného obchodu odněkud z Malajsije. Rád bych se podělil o první dojmy, mám jich poměrně dost, protože jsem je nikdy naživo neviděl (přesto, že je každý má). Na první pohled po vybalení mi přišly jako ty absolutně nejhnusnější hodinky, co jsem kdy spatřil. Co pět minut koukám na ruku a zjišťuji, že nějak krásní. Asi se jim u mě líbí. Bude z toho pravděpodobně láska na druhý pohled. Stejně je nemám na parádu, ale k vodě a na práci. Před chvílí jsem zalezl omylem do špajzu pro něco k snědku, zapomněl si rozsvítit a divil jsem se, že je v místnosti nějak moc světla. Zdroj pocházel z mé levé ruky. Přeháním, samozřejmě. Místnost to neosvítí :-) Ale jinak je luminiscence jedním slovem monstrózní. Na tohle nejsem zvyklej, Seika nahradily mé předchozí Vostoky Amfibie, podle mého názoru svébytné a úžasné hodinky, ale s luminiscencí se nepotkaly ani omylem. Po nasvícení vydržely svítit jakž takž 15 minut. Při tomhle světle by se možná dalo číst. Někdo zde nadával na gumu, ta je podle mého naprosto v pohodě, myslel jsem si, že to bude co do pohodlnosti hrůza. Sháním k nim na výměnu ještě watchadoo nebo origo tah a začínám mít strach, abych to na ruce unesl. Ne tedy, že bych byl nějaký chcípák, ale váha hodinek je poměrně vysoká i na té gumě. Potěšila mě skutečnost, že mi přesně lícuje datumový věnec a věnec, na kterém jsou dny. 

 

Tolik první dojmy. Zajímá vás cena?? Celá tahle sranda vyšla na 3264,- v českých. Hodinky jsem objednával 3.4.2014  v noci poté, co jsem vypil pár piv a zjistil, že na ně nastal už čas a nebaví mě pořád jen koukat na ty vaše fotky zde. Dorazily dnes ráno v devět. Takže osm dnů, pokud dobře počítám. Mějte se tu krásně, skládejte básně, já se jdu kochat obludami. Mimochodem, zdá se mi, že tenhle model se pomalu a jistě doprodává. Takže neváhejte......

Upraveno uživatelem Dimmu Borgir
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...